Jakie funkcje znajdziesz w nowych Seatach?

Bezpieczeństwo Samochody

Nowe samochody marki Seat zostały wyposażone w zupełnie innowacyjne funkcje, które całkowicie odmieniają komfort jazdy na drodze. Dzięki nim, nie tylko Ty podróżujesz znacznie bezpieczniej, ale także zwiększasz bezpieczeństwo innych użytkowników ruchu drogowego.

W Seat Salon zapytaj o asystenta pasa ruchu

Popularną, nową technologią w samochodach marki Seat jest asystenta pasa ruchu. Dzięki niemu, nawet gdy lekko zboczysz ze swojego miejsca na jezdni, auto od razu poinformuje Cię o ewentualnym zagrożeniu.

Salon Seata rekomenduje kamerę cofania

Często prowadzisz samochód w mieście? Zapewne wiesz, jak trudne potrafi być czasem parkowanie, gdy jest na nie tak mało miejsca. Salon Seata i jego pracownicy rekomendują kamerę cofania. Dzięki niej będziesz miał całkowitą kontrolę nad tym, co znajduje się za Tobą, co zmniejsza ryzyko niechcianego zarysowania auta.

Nie stresuj się korkami – radzi Salon Seata

Korki w mieście Cię stresują? Salon Seat ma rozwiązanie, dzięki któremu stanie w korkach już nie będzie takie uciążliwe! Asystent jazdy w korku będzie kontrolował Twoją odległość pomiędzy samochodami, dzięki czemu nie zdarzy Ci się żadna nieprzyjemna sytuacja!

Salon Seat pomoże w doborze akcesoriów

Salon Seata to miejsce, w którym pracują wykwalifikowani, znający się na rzeczy pracownicy. Dzięki ich pomocy wyjedziesz z salonu z dokładnie takim autem, jakiego potrzebujesz. Niektóre z dostępnych systemów są popularniejsze, niż inne i sprzedawcy Seata są o nie częściej pytani. Szerokie możliwości konfiguracji i personalizacji sprawiają, że możesz dobrać takie funkcje, jakich najbardziej potrzebujesz.

Nowoczesne funkcje w autach to przyszłość motoryzacji i Seat bardzo dobrze o tym wie. Dzięki nim, jazda samochodem może być dużo bardziej bezpieczna i mniej stresująca. Każdy kierowca, który choć raz jeździł wyposażonym w nowe technologie samochodem, sam się o tym przekonał. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji, odwiedź salon Seata i przekonaj się sam!