Jak bezpiecznie przewozić psa i kota?

Bezpieczeństwo

Na to pytanie bardzo często próbują znaleźć odpowiedź właściciele czworonożnych przyjaciół. Żaden z nich nie chce przecież, by pupilowi stała się jakaś krzywda. Co wówczas zrobić? Seat salon spieszy na ratunek.

Bezpiecznie i z klasą

Seaty są przystosowane do tego, by przewozić zarówno liczne rodziny, jak i nawet największe bagaże. No dobrze, ale co ze zwierzętami, jeżeli nie chcemy, by w samochodzie było mnóstwo sierści, ale obawiamy się o ich bezpieczeństwo? I na to jest rada.  Psy i koty również mogą podróżować bezpiecznie i z klasą. Seat nie zapomina o żadnym użytkowniku.

Akcesoria dla zwierząt

Jedną z metod jest przewożenie zwierzęcia w bagażniku. W wielu modelach seata bagażnik jest przystosowany do tego, by nawet duży pies mógł swobodnie usiąść lub położyć się i wyruszyć w podróż ze swoim właścicielem. Specjalne pasy, kraty i przegrody sprawią, że zwierzęciu nie stanie się żadna krzywda. Nasz pupil będzie miał wygodnie, a drogę spędzi w komfortowych warunkach, bez ryzyka przegrzania.

Innym sposobem jest użycie specjalnych mat, które można położyć na siedzeniu. Dzięki nim pupil będzie podróżował wygodnie i z prawdziwą klasą, jak pełnoprawny pasażer. Maty są lekkie, odporne na uszkodzenia, wykonane z najwyższej jakości materiałów, a do tego wodoodporne. Nie tylko chronią siedzenie przed sierścią ( co bywa konieczne, gdy któryś z członków rodziny ma np. alergię), ale też osłonią przed zabrudzeniem. Dostępne są różne wielkości, rodzaje i kolory. Wszystko po to, by ukochane zwierzę mogło podróżować z przyjemnością.

Oprócz tego można nabyć specjalne foteliki dla psów, smycze i szelki, które zapewnią bezpieczne przewożenie zwierząt na siedzeniach. Wszystkie wykonane są z solidnych materiałów i zapewniają bezpieczne przewożenie. Pozostają też transporterki, sprawdzające się idealnie w przypadku kotów. Jeżeli nasz ulubieniec nie lubi zeskakiwać z wnętrza samochodu lub ma kłopoty z łapami (np. artretyzm u starszych psów) warto zabezpieczyć się ponadto w specjalną rampę, która ułatwi mu wychodzenie.

Gdzie kupić akcesoria do przewożenia zwierząt?

Żeby kupić akcesoria samochodowe dla psów i kotów wystarczy odwiedzić salon seata. Tam doradcy dopasują odpowiednie akcesoria do wielkości zwierzęcia, jego temperamentu i potrzeb. Trzeba wziąć pod uwagę że inne sprawdzą się w przypadku małych psiaków, a inne przy dużych, masywnych psach.

Salon seat gwarantuje fachową obsługę i właściwe doradztwo nawet w kwestii naszych czworonożnych ulubieńców.