ford

Ford w Leasingu

Motoryzacja

Samochody firmowe muszą być nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale także w miarę możliwości nieawaryjne. Najlepszą opcją, jeśli planujesz zakup czy wymianę obecnych pojazdów, jest wybór nowych modeli.

Jednak jak wiadomo – wiąże się to ze sporymi kosztami. Dlatego dobrą opcją jest leasing. Ford to marka, która jest chętnie wybierana na auta firmowe. To szeroka oferta samochodów dostawczych, sedanów, kombi i SUV-ów.

Leasing Ford – co warto wiedzieć?

Od czego zacząć szukanie auta firmowego? Najpierw warto ustalić, jaką kwotę miesięcznie można na to przeznaczyć. Tu sporym plusem jest to, że koszty są stałe, i nie trzeba się martwić choćby tym, że decydując się na kupno na kredyt, raty mogą poszybować w górę. Dodatkowo można od razu wybrać różne opcje assistance, które zawierają:

  • szybki dojazd pomocy drogowej;
  • holowanie pojazdu;
  • auto zastępcze;
  • naprawę na miejscu w razie mniejszych awarii.

Leasing Ford – spore dostawczaki

Ford Transit jest często wybieranym modelem z segmentu dostawczaków. To bardzo pojemne auto, a różne opcje dodatkowe sprawiają, że manewrowanie nim nawet na niewielkich placach jest zdecydowanie prostsze.

Leasing Ford – jaki model wybrać?

Mondeo to świetny model zarówno do poruszania się po mieście, jak i na trasy. Zapewnia spory komfort, a nowoczesne rozwiązania zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy. To nie tylko czujniki parkowania, kamery cofania, ale też takie funkcje jak kontrola pasa jazdy czy dobrze skonfigurowane tempomaty, z hamowaniem jeśli zbliżamy się do pojazdu przed nami.

Leasing Ford – może SUV?

Od kilku lat coraz więcej tych modeli pojawia się na polskich drogach, i takie też można wziąć w leasing. Ford Kuga to jeden z takich modeli. Prezentuje się świetnie, prowadzi jeszcze lepiej. Wyższe zawieszenie, ergonomiczne wnętrze i dbałość o detale czynią ten wóz wyjątkowym. Dostępne są także modele hybrydowe, które emitują o wiele mniej spalin i zanieczyszczeń. Taki wybór to pokazanie, że firma wspiera działania eko.