Rodzaje felg w samochodach Seat Leon i Seat Ibiza

Seat

Seat Leon i Seat Ibiza to dwa najpopularniejsze samochody kompaktowe w ofercie hiszpańskiej marki. Wspaniale nadają się do miasta, jak i na wyjazd poza nie. To nowoczesne modele z bogatym wyposażeniem technologicznym oraz designem, który zwraca uwagę. Nie bez znaczenia są również felgi, które potrafią odmienić całe wnętrze samochodu. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej o rodzajach felg występujących w tych dwóch autach. 

Nowy Seat Leon – felgi

Nowy Seat Leon to elegancki samochód miejski, którego sznyt możesz dodatkowo podkreślić felgami. Dla tego modelu, dedykowane są felgi aluminiowe od 16 do 18 cali, dostępne aż w ośmiu kolorach! Na wyróżnienie z pewnością zasługują czarne felgi Sport Black 18”, które nadają auto sportowego sznytu i na pewno wyróżnią Cię na drodze. 

Nowy Seat Ibiza – felgi

Nowy Seat Ibiza to unowocześniona wersja najbardziej kultowego modelu od hiszpańskiej marki. Ten ekskluzywny, kompaktowy samochód jest wprost stworzony do miasta. Jego design dodatkowo może zostać podkręcony odpowiednio do niego dobranymi felgami. Do wyboru masz felgi od 15 do 18 cali, które są dostępne w sześciu wariantach kolorystycznych i o różnych układach. Wybierz te, które najlepiej będą pasować do Twojego auta, jak i Twojej motoryzacyjnej osobowości. 

Wybierz felgi, z jakimi chcesz wyruszyć w świat

W samochodach ważne są detale. Hiszpańska marka Seat doskonale o tym wie, dlatego pozwala decydować swoim klientom o najmniejszych szczegółach, znajdujących się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu. Felgi to istotna część auta, szczególnie dla fanów motoryzacji. Seat Leon i Seat Ibiza mają szeroki wybór felg, dzięki czemu postawisz sam tę istotną kropkę nad i. Jeśli chcesz wiedzieć, jakich jeszcze wyborów możesz dokonać w związku z wyglądem swojego Seata, odwiedź koniecznie stronę internetową Seata lub autoryzowany Salon. Możesz być zaskoczony, gdyż marka słynie z szerokich możliwości konfiguracji – przekonaj się sam!