Co znajdziesz w sportowych wersjach SEAT-ach?

porady Samochody

Seat Leon FR jest wyposażony w reflektory LED i nawigację satelitarną z ekranem dotykowym. Oferuje niższe koszty eksploatacyjne i rozsądne osiągi.

Sportowy hatchback Seat Leon Fr

Ma zawieszenie obniżone o 15 mm w stosunku do standardowego samochodu, subtelny zestaw nadwozia i dodatkowe wyposażenie w porównaniu z innymi modelami tej serii. Oferuje więcej gadżetów niż Seat Leon w wersji standardowej. Z drugiej strony ma bardziej sportowy charakter niż model Xcellence.

Nowoczesny SUV Seat Ateca FR

Gwarantuje przyjemną i bezpieczną jazdę. Sprawdzi się wyśmienicie zarówno podczas jazdy po mieście, jak i na autostradzie. Jest dobrze wyposażony. Oferuje reflektory LED, sportowe koła i zawieszenie, a także sportowe fotele obite czarnym zamszem Alcantara. Ponadto Seat Ateca Fr jest wyposażony w nowoczesny system informacyjno-rozrywkowy z nawigacją satelitarną oraz łącznością Apple CarPlay i Android Auto, z radiem DAB. Warto też zwrócić uwagę na kamerę cofania i przyciemniane tylne szyby.

Wygodny hatchback Seat Leon Cupra

Jest mocny, szybki, stylowy i stosunkowo tani w eksploatacji. Ma mocny silnik, masywną karoserię i duże aluminiowe felgi. W środku znajduje się nowoczesny 8-calowy ekran multimedialny. Seat Leon Cupra sprawdzi się doskonale w każdych warunkach.

W zależności od swojego nastroju możesz zmieniać konfigurację zawieszenia. Do wyboru masz tryb Komfort, Standardowy, Cupra i Indywidualny. W najbardziej agresywnym trybie Cupra układ kierowniczy staje się cięższy, a reakcja skrzyni biegów jest prawie natychmiastowa. Możesz nim jeździć wygodnie zarówno po mieście, jak i na autostradzie. Warto też wspomnieć o tym, co wchodzi w zakres standardowego wyposażenia Seata Leona Cupra.

Obejmuje tylne czujniki parkowania, nawigację satelitarną, klimatyzację, przyciemniane szyby tylne, połączenie telefoniczne Bluetooth i 10-głośnikowy system multimedialny z cyfrowym radiem DAB. Zawiera również system Android Auto i Apple CarPlay. Seat Leon Cupra ma praktyczny, bardzo wydajny silnik. Przyspiesza szybciej niż większość jego konkurentów.