Zima droga

Czy opłaca się brać samochód w leasing?

Seat

Czy nadal opłaca się brać samochód w leasing? W 2019 roku weszło sporo zmian dotyczących leasingowania samochód. Te nowe przepisy nie działały niestety na korzyść tego rozwiązania, jednak wciąż jest to jedno z bardziej opłacalnych rozwiązań dla przedsiębiorców. Ważne, by leasing, który wybierzemy, był na dobrych warunkach – autoryzowany salon Seat na pewno posłuży Wam pomocą. 

Jak wygląda leasing obecnie, gdy odwiedzasz autoryzowany salon?

Najpopularniejszą i domyślną formą leasingu był dotychczas leasing operacyjny. Było to korzystne rozwiązanie, dające możliwość zaliczenia pełnych wydatków za zakup auta i eksploatację samochodu do kosztów uzyskania przychodu. Od 1 stycznia 2019 roku wiele się jednak zmieniło. Nowe przepisy ustalają limit 150 tysięcy złotych na koszt uzyskania przychodu przy samochodach wziętych w leasing. Wszystkie wydatki powyżej tej kwoty, nie wpływają obecnie na obniżenie podatku dochodowego. 

Autoryzowany dealer Seat – jak wziąć samochód w leasing?

Wzięcie samochodu w leasing, w takim miejscu jak autoryzowany dealer Seat, jest niezwykle proste. Odwiedzasz autoryzowany salon i wypełniasz wniosek – nie zajmie Ci to więcej niż pięć minut! Następnie przedstawiasz dokumenty rejestrowe firmy i dokument tożsamości. Już po dziewięćdziesięciu minutach otrzymujesz decyzję leasingową! Kolejnym krokiem jest zapłata opłaty wstępnej, której wysokość jest zależna od wybranej przez Ciebie opcji. Następnie podpisujesz umowę leasingu i ubezpieczenia w salonie, innymi formalnościami zajmiemy się my. To już koniec – jesteś szczęśliwym właścicielem nowego Seata! 

Autoryzowany dealer pomoże Ci w wybraniu korzystnej oferty

Autoryzowany dealer może pomóc Ci w wyborze najbardziej korzystnej dla Ciebie oferty leasingowej, więc najlepiej postawić na takiego zaufanego. W salonie Seata otrzymasz profesjonalną pomoc, dzięki której nie tylko wyjedziesz z wymarzonym, dostosowanym do Twoich potrzeb autem, ale także z dobrą ofertą leasingową, która będzie dla Ciebie korzystna.