Podatki

City Safety – system automatycznego hamowania

Systemy bezpieczeństwa

Kierowca jest osobą, która musi potrafić analizować na bieżąco sytuację na drodze. Seat Arona jest samochodem przestronnym , rodzinnym. Wożąc dzieci w aucie, wzmagamy swoją czujność, ponieważ to od nas zależy ich bezpieczeństwo.

Seat Arona – wzbudzając powszechne zaufanie

Odpowiedzialny kierowca ma na uwadze troskę o pasażerów. Szczególnie, jeśli są nimi najmłodsi, którzy nie mają możliwości odpowiedniej reakcji i obrony przed nagłym zagrożeniem. Dlatego bycie kierowcą to zobowiązanie i moralna odpowiedzialność. Nowoczesne technologie zastosowane w pojazdach są dużym wsparciem dla kierowcy. Zdając się na Seata zyskujemy niezawodnego asystenta na drodze. Nowy Seat Arona razem kierowcą analizuje sytuację drogową. Potrafi także wykryć w jakiej kondycji jest kierowca i monitorować jego zmęczenie.

W trosce o szczegóły. Czuj się pod szczególną ochroną

System hamowania jest niezwykle istotnym układem w procesie podnoszenia jakości bezpieczeństwa na jezdni. Sprawne hamulce są istotne i najczęściej wykorzystywane w sytuacji, gdy trzeba szybko zareagować. Niekiedy sytuacja na drodze zmienia się nagle. Szybki przycisk hamulca może pozwolić uniknąć zagrożenia. System automatycznego hamowania zadziała zanim kierowca zorientuje się, że jego noga powinna się znaleźć na hamulcu. System City Safety uruchamia się w sytuacji awaryjnej. Może się tak wydarzyć, kiedy niespodziewanie jakiś obiekt pojawi się w bliskiej odległości samochodu i może zagrażać względom bezpieczeństwa.

Być bezpiecznym w mieście

Codzienne przebijanie się przez zatłoczone miasto jest natężone różnego typu sytuacjami. Niektóre potrafią pojawiać się nagle i zaskakiwać kierowcę. Dlatego pojazdy nowej generacji jak Seat Arona wykrywają te sytuacje. Alarmowanie kierowcy jest dużym udogodnieniem i je możliwość na szybką reakcję. Należy pamiętać, że właśnie od odpowiednio wczesnej reakcji tak wiele zależy w kwestii bezpieczeństwa. Nowoczesny Seat współpracuje z kierową. To duet wzajemnego zaufania.