Autoryzowany salon seat poleca najlepsze atrakcje! Karkonoska Ścieżka w Koronach Drzew to niesamowita atrakcja dla wielu turystów!

Parki

Autoryzowany salon seat wskazuje, że Karkonoska Ścieżka w Koronach Drzew to niesamowita atrakcja w Karkonoszach! Znajduje się w lesie Karkonoskiego Parku Narodowego, w Jańskich Łaźniach. Tutaj możemy stać się częścią lasu karkonoskiego – Szlak Ścieżki w Koronach Drzew ma ponad 1300 metrów długości.

Autoryzowany salon seat opowiada o polecanej atrakcji

Największą atrakcją jest wieża widokowa o wysokości 45 metrów. Dzięki temu stare (nawet 150-letnie) drzewa są na wyciągnięcie ręki. W piwnicy drewnianej wieży znajduje się centrum edukacyjne przedstawiające złożony system korzeniowy drzew – przedstawia autoryzowany salon seat.

Piękna wycieczka, a autoryzowany salon seat

Ścieżka jest w pełni przystosowana do odwiedzin także dla osób niepełnosprawnych i starszych. Znajduje się około 43 km od Karpacza – podróż trwa około godziny. Najbardziej optymalna trasa prowadzi przez przełęcz Okraj. Dojazd ze Szklarskiej Poręby zajmuje jednak około 1h 15min, a do pokonania jest około 62-65 km. Granicę polsko-czeską można przekroczyć w Jakuszycach lub, podobnie jak w przypadku trasy z Karpacza, do Okraju, podkreśla autoryzowany dealer seat.

Po drodze można spotkać także liczne atrakcje, do których zalicza się między innymi: wieżę widokową, kącik adrenaliny, zjeżdżalnię, przystanki edukacyjne czy ekspozycję podziemną.