ABS i inne systemy wspomagające kierowcę

Salon Seat Seat Seat - dobry wybór Seat salon radzi! Udogodnienia wspomagające kierowcę

ABS to element układów hamulcowych pojazdów mechanicznych, który zapobiega blokowaniu kół w czasie hamowania. Dzieje się to ja skutek pulsacyjnego zmniejszania oraz zwiększania siły hamowania, co ma na celu utrzymanie koła na granicy poślizgu. Elementy, z których składa się system ABS to czujniki prędkości obrotowej kół, modulatory ciśnienia, a także sterownik analizujący sygnał z sensorów. To jednak nie wszystko, co wspomaga kierowcę podczas jazdy samochodem. 

 

 

Odwiedź salon Seat, by dowiedzieć się, jakie udogodnienia wspomagają kierowcę w czasie jazdy

Lista udogodnień i rozwiązań, które wspierają kierowcę podczas jazdy Seatem, jest długa. Obejmuje aktywny tempomat, awaryjne hamowanie oraz rozpoznanie zmęczenia. Ciekawą opcją jest również elektroniczny układ stabilizacji toru (ESC). Dzięki niej samochód w czasie poślizgu zwalnia, utrzymując zarazem ślizgające się koła na nawierzchni. Na uwagę zasługuje też asystent podjazdu, który ułatwia ruszanie pod górę, eliminując ryzyko stoczenia się go w dół. Listę wspomnianych udogodnień uzupełnia system kontroli ciśnienia ze wskaźnikiem ostrzegawczym. O systemach wspomagających kierowcę można w tym wypadku wypowiadać się bardzo długo. Odwiedzając salon Seat, można dowiedzieć się na ten temat więcej. 

 

Odwiedzając salon Seata, sam wybierzesz systemy, które Cię zainteresują 

W czasie spotkania z doradcą klient korzystając z konfiguratora może wybrać systemy, którymi jest najbardziej zainteresowany. Zadaniem doradcy jest udzielenie porady, które z tych systemów warto wybrać i dlaczego. Salon Seata zatrudnia doradców, którzy faktycznie znają się na rzeczy, a co za tym idzie, jak nikt inny orientują się w temacie tego rodzaju udogodnień. 

 

Seat salon radzi!

Doradcy, których zatrudnia Seat salon, radzą, aby wybierać jak najwięcej udogodnień i rozwiązań wspomagających kierowcę podczas jazdy samochodem. Ma to duży wpływ zarówno na komfort samej jazdy, jak też bezpieczeństwo kierowcy oraz wszystkich pasażerów. Warto więc rady tej się posłuchać.