Auta dla dużej rodziny – SEAT Alhambra i Tarraco

Modele Seata

Samochód dla wielodzietnej rodziny powinien, a wręcz musi spełniać kilka kryteriach, która ułatwią podróżowanie rodziców ze swoją gromadką dzieci.

Pojemny bagażnik, duża liczba miejsc dla pasażerów, a najlepiej ze składanymi fotelami dla jeszcze większego bagażnika, a także bezpieczeństwo… co wybrać? SEAT proponuje dwa modele: SEAT Alhambra oraz nowy SEAT Tarraco.

Nowy SEAT Tarraco: dbałość o detale w sportowym stylu.

Tarraco to linia samochodów pojemnych, rodzinnych z wyrafinowanym i sportowym stylem. Wyposażony jest w najlepsze, innowacyjne rozwiązania technologiczne, które poprawią komfort z jazdy w dzień, a także bezpieczeństwo w nocy. Oświetlenie LED, dynamiczne kierunkowskazy z tyłu, 8-calowa nawigacja z technologią Full Link (bezpośrednio łączący się z aplikacjami w Twoim smartfonie) oraz Wirtualny Kokpit, który przechowuje mapy nawigacji, rozpoznaje znaki drogowe oraz służy za tempomat. Ponadto, system ten jest wyposażony w asystenta pasa ruchu oraz system kontroli odstępu, ułatwiający parkowanie.

Nowy SEAT Alhambra: skoncentrowany na bezpieczeństwie pasażerów.

SEAT Alhambra to model, w którym pełno jest detali kontrolujących bezpieczeństwo podróży. Przypomnienia o zapięciu pasów bezpieczeństwa dla 6 foteli, asystent pasa ruchu czy Front Assist, a przede wszystkim – monitorowanie martwego pola, czyli obszaru, którego nie rejestrujemy wzrokowo. Monitoring ten będzie reagował, gdy samochody wyjadą niespodziewanie i będą stanowiły zagrożenie. Ponadto, jest wyposażony w system rozpoznawania zmęczenia kierowcy, co jest przydatne przy długich podróżach, gdy chcemy dojechać na miejsce za wszelką cenę. Automat powiadomi Cię, kiedy nadejdzie czas na odpoczynek, którego nie powinieneś ignorować.

SEAT dołożył największych starań, aby większe samochody, które są skierowane do rodzin wielodzietnych, z dużą liczbą chętnych do podróży, były wyposażone w najnowsze czynniki wyznaczniki bezpieczeństwa i sztucznej inteligencji, która pomoże w kierowaniu pojazdem.