Najpopularniejsze modele SEATa

Modele Seata

Od kilku lat sprzedaż samochodów marki SEAT rośnie – w 2018 r. sprzedano rekordową ilość samochodów od 69 lat istnienia firmy. Intensywny wzrost sprzedaży klasyfikuje markę do najlepiej rozwijających się na rynku europejskim.

Rekord został ustanowiony przede wszystkim przez wprowadzenie modelu SUV SEAT Arona – miejskiego crossovera wielokrotnie nagrodzonego za najlepszy design. Jak wygląda sprzedaż innych modeli i co je charakteryzuje?

Cztery filary sprzedaży – co trafia w gusta kierowców?

Oprócz SEAT Arona, czołowymi modelami są SEAT Leon oraz Ateca, a także premiera w 2018 roku, czyli CUPRA – seria sportowych samochodów.

SEAT Leon – największy sukces marki.

Niepowtarzalnym sukcesem oraz modelem, który od początku cieszy się największą popularnością jest SEAT Leon, którego można określać mianem kultowego. Produkowany od 1999, a w 2020 doczeka się czwartej generacji, która zmieni całkowicie kierunek designu samochodów hiszpańskiej marki. Leon cechuje się ergonomicznym wykonaniem, większą oszczędnością paliwa i niższą emisją gazów, przy zachowaniu najwyższych wyników podróży. Nada się do codziennego, miejskiego podróżowania, jak i na dalekie wycieczki z rodziną – bagażnik, a także dodatkowe akcesoria do przechowywania, zapewnią miejsce na spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy, łącznie z rowerami.

Modele 2019. SEAT Tarraco

Rok 2019 to przede wszystkim rozwój CUPRY, sportowych wcieleń znanych modeli SEATa, a także wprowadzenie nowego SUV-a, osobówki i terenówki w jednym – SEAT Tarraco. Sportowy design oraz bezpieczeństwo zapewnią spokojną podróż każdemu kierowcy, nawet po zmroku. Odpowiednie wyposażenie, od świateł zewnętrznych, bo wewnętrzne udogodnienia, dają komfort podróżowania nocą. Tarraco zapewni Ci miejsce na podróże z większą grupą lub większym bagażem – posiada 7 siedzeń, które dowolnie możesz składać i stworzyć więcej przestrzeni do pakowania.