ABS i wspomaganie kierownicy niezbędne dla nowoczesnego kierowcy

Bezpieczeństwo porady

Każdy nowoczesny kierowca powinien posiadać samochód z ABS-em i wspomaganiem kierownicy. Te dwa systemy zwiększają bezpieczeństwo na drodze, a także nierzadko ułatwiają samo kierowanie samochodem. Salon Seata to miejsce, w którym dobierzecie te opcje w zależności do swoich potrzeb, a sprzedawcy w salonie na pewno Wam doradzą.

Salon Seat i duże możliwości konfiguracji pojazdu

Seat salon oferuje szeroki wybór samochodów tej hiszpańskiej marki. Każdy model występuje w kilku wersjach, które dopasowaliśmy do potrzeb różnego typu kierowców. Poza tym, wszystkie nasze modele posiadają szerokie możliwości konfiguracji, dzięki którym możecie wybrać dokładnie takie wyposażenie, jakiego potrzebujecie.

Pracownicy Seat salon pomogą w wyborze ABS-ów i wspomagania kierownicy

Czym w ogóle są ABS-y i jak działają? To element układu hamulcowego, zapobiegający blokowaniu kół w trakcie procesu hamowania, realizowany przez pulsacyjne zmniejszanie i zwiększanie siły hamowania w taki sposób, by utrzymać koło na granicy poślizgu.

Jak działa wspomaganie kierownicy? To układ, który ułatwia prowadzenie pojazdu, dzięki zmniejszeniu siły, z jaką kierowca musi obrócić kierownicę w celu zmienienia toru jazdy. Ruszając kierownicą, uruchamiamy zestaw hydraulicznych lub elektrycznych aktuatorów, wspomagających mięśnie kierowców poprzez bezpośrednie dodanie siły do układu kierowniczego pojazdu. Wspomaganie kierownicy ma szczególne zastosowanie przy niskich prędkościach.

Posiadanie tych dwóch systemów jest kluczowe dla Twojego bezpieczeństwa. Zapytaj w Seat salon, czy w wybranym przez Ciebie modelu, jest możliwość dobrania tych funkcji.

Salon Seata to miejsce, w którym doradzi Ci profesjonalna usługa

Odwiedzając Salon Seata, możesz mieć pewność, że trafiasz w ręce profesjonalistów, którzy najlepiej doradzą Ci, jaki samochód i z jakimi systemami wybrać. Jeśli więc chcesz kupić samochód, to odwiedź zaufanego dealera i bądź pewny o swoje bezpieczeństwo!