VAN-y – auta idealne dla dużej rodziny

Wyposażenie aut

Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na spędzenie weekendu ze swoją rodziną, niż wyjazd na wycieczkę za miasto? Niestety, organizacja transportu wieloosobowej rodziny z pokaźnym bagażem nie jest najłatwiejszym zadaniem. Może warto pomyśleć o wymianie niedoskonałego samochodu typu combi na minivana – pojazd stworzony z myślą o potrzebach dużych rodzin? Czym na tle dostępnych na rynku modeli szczególnie wyróżnia się SEAT Alhambra? Sprawdź!

Czy warto zainwestować w VAN-a?

Kupno przestronnego, dużego VAN-a jest inwestycją w komfort kierowcy oraz pasażerów. Tego typu samochody zapewniają znacznie więcej przestrzeni niż modele combi i umożliwiają bezpieczne i wygodne przewożenie więcej niż pięciu osób. VAN-y wyposażone są przeważnie w dwa rzędy kanap dla pasażerów. Dzięki schowkom, regulowanym siedzeniom, uchwytom na napoje, osobnym nawiewom dla każdego pasażera nawet długa podróż staje się przyjemnością. Atutem minivanów są pojemne bagażniki, które pomieszczą walizki, dziecięcy wózek, sprzęt sportowy i znacznie więcej innych rzeczy, na które w standardowym samochodzie brakuje miejsca.

Nowy seat Alhambra – nowy wymiar komfortu

Wybór najlepszego samochodu może okazać się wyzwaniem. Wszystkim kierowcom planującym zakup minivana chcemy ułatwić zadanie! Marzysz o tym, aby w Twoim garażu stanął nowoczesny, doskonale prezentujący się i bezpieczny minivan? W takim razie przedstawiamy Ci model SEAT Alhambra – samochód, który w swoim segmencie nie znajduje dla siebie konkurencji. Nowy SEAT Alhambra uznawany jest za jeden z najbardziej wygodnych, bogato wyposażonych i, co najważniejsze, najbezpieczniejszych pojazdów w swojej klasie. Kierowcy wożący na tylnych siedzeniach członków swoich rodzin oraz przedsiębiorcy cenią go przede wszystkim za przestronne wnętrze o pojemności aż 2430 litrów, dynamikę jazdy pomimo pokaźnych rozmiarów, zaawansowane systemy (takie jak asystent pasa ruchu, kamery cofania, Navi System z 6.3-calowym, kolorowym ekranem dotykowym, czy Front Assist) oraz panoramiczny dach zwiększający przyjemność płynącą z jazdy w każdą pogodę.