SEAT dla Ciebie – to nie tylko samochody!

Ciekawostki

Chociaż hiszpańska marka jest kojarzona z najwyższej jakości samochodami i innymi pojazdami, to producent dba również o tożsamość klientów z firmą oraz wieloletnich, oddanych wielbicieli.

W obliczu takiej grupy, odwiedzając salon SEATa, masz możliwość zakupić różnorodne akcesoria – oryginalne, prosto od swojej ulubionej marki. SEAT Collection to różne serie niepowtarzalnych dodatków, które urozmaicą Twoje życie i pozwolą poczuć się częścią rodziny SEAT. Czym się one różnią? Co ze sobą niosą?

Mediterranean: śródziemnomorski salon SEAT.

Korzystając z letniej pogody do podróży rodzinnych, bliższych i dalszy, w miejsca atrakcyjne dla spędzania czasu na plaży, nad wodą, warto wyposażyć się w kolekcję Mediterranean. Biel i błękit, przewiewne ubrania, a także akcesoria – pojemna torba na plażę, espadryle, chusty, a nawet foremki do lodu umilą Twój czas. Wybierz się w dalszą podróż, nad Śródziemnomorskie lub na słoneczną Ibizę – do stolicy marki SEAT, pokaż się w letnich klimatach i zrelaksuj od codzienności.

Crossover: multistyl przez salon SEATa.

Tak jak niektóre samochody, seria crossover łączy w sobie cechy kilku typów dodatków, potrzebnych do funkcjonowania. Granat i pomarańcz to kolory dominujące w odzieży, wszelkiego rodzaju torby oraz akcesoria są wielofunkcyjne oraz ponadczasowe – niezbędne w życiu każdego z nas. Kolekcja ta cechuje się ogromną oraz różnorodnością oferty dla dzieci, przede wszystkim – grą karcianą związaną z modelami samochodów marki SEAT.

NIEZBĘDNE: salon SEATa i Ty musicie to mieć!

Ostatnią linią akcesoriów jest NIEZBęDNE. Jest to kolekcja, która posiada w swojej ofercie wszystkie niezbędne rzeczy, m.in. walizki i plecaki, zabawki i bidony dla dzieci, a także długopisy czy notesy. Co odróżnia ten styl od pozostałych? Ścisły związek z SEATem, który pełni rolę motywu przewodniego we wszystkim. W ubraniach, w modelach samochodu, w akcesoriach czy artykułach biurowych.