Seat – Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem

Bezpieczeństwo Nowy Seat

Marka Seat przebojem zdobywa rynki motoryzacyjne całego świata, a sprzedaż proponowanych przez nią modeli z roku na rok dynamicznie wzrasta. Rekordowe wyniki sprzedaży jakie osiąga Seat na świecie dowodzą, że jest to obecnie najszybciej rozwijająca się marka motoryzacyjna. Swoją popularność zawdzięcza na pewno wspaniałej stylistyce, niezwykle mocnym i oszczędnym silnikom oraz nowoczesnym i zaawansowanym technologiom, w które Seat wyposaża modele swoich samochodów.

Seat – miłość od pierwszego wejrzenia

Nowoczesne, wyraziste linie nadwozia modeli Seata są wykonane z absolutną dbałością o każdy szczegół. Niepowtarzalna jakość, bogata paleta kolorystyczna i wyjątkowe wykończenie wyróżniają auta z tłumu i przyciągają wzrok. Pełne światła LED podkreślają i uzupełniają niepowtarzalność designu oraz sprawiają, że jazda Seatem jest bezpieczna i wygodna w najtrudniejszych warunkach dnia oraz zapewnia doskonałą widoczność w ciemnościach nocy. Całości wizerunku dopełniają aluminiowe felgi o wielkości od 15 do 18 cali w zależności od modelu i jego wersji.
Niebanalne, komfortowo zaprojektowane wnętrze Seata zachęca do podróży. Dobrze wyprofilowane fotele w tapicerce z najwyższej jakości materiałów sprawiają, że poczujesz się tu naprawdę wyjątkowo. Ambientowe, subtelne oświetlenie z możliwością regulacji natężenia i wyboru koloru światła nie męczy wzroku i daje relaksujące odczucia. Wszystko po to, byś poczuł się tutaj wyjątkowo i bezpiecznie.

Seat – zaawansowana technologia wspomagająca życie w drodze

Intuicyjnie zaprojektowany kokpit kierowcy zachęca do jazdy i sprawia, że jest ona łatwiejsza i przyjemniejsza. Siadasz za kierownicą i przejmujesz kontrolę. System Seat Drive Profile pozwala Ci na wybór stylu jazdy odpowiedniego do Twoich potrzeb. Dzięki technologii Full Link i nawigacji Navi System Plus zdobywasz pewność, że zawsze jedziesz właściwą drogą. Wszystkie potrzebne informacje masz tuż przed sobą na wirtualnym kokpicie lub dużym, 8-calowym, dotykowym wyświetlaczu. Schowek do bezprzewodowego ładowania telefonu sprawi, że będzie on zawsze gotowy do pracy i nigdy nie stracisz kontaktu ze światem. Inteligentne czujniki i zamontowane w obrysie auta kamery ułatwią Ci lub wykonają same czynności zwiększające Twoje bezpieczeństwo w podróży. Czujnik deszczu sam uruchomi wycieraczki w odpowiednim momencie a czujnik zmierzchu zapali światła przy niedostatecznym naświetleniu. Asystent jazdy w korku skontroluje odległość od samochodu znajdującego się przed Tobą i zachowa bezpieczny odstęp.

Funkcja ochrony pieszych wykryje obiekty poruszające się na drodze i jeśli to konieczne uruchomi hamowanie. Jeśli zjedziesz nieco z pasa ruchu, czujnik delikatnie sprowadzi Cię na właściwy tor. System rozpoznawania znaków drogowych współpracuje z przednią kamerą i wykrywa ograniczenia prędkości, zakaz wyprzedzania i znaki robót drogowych. Twój samochód poinformuje Cię również, że czas na przerwę w podróży. Kamery i czujniki to Twoi elektroniczni asystenci, którzy wspomagają Cię w jeździe i ułatwiają bezpieczne parkowanie nawet na najbardziej zatłoczonym parkingu. Kamera cofania pokaże Ci potencjalne niebezpieczeństwa, bo masz widoczność ze wszystkich stron i zawsze możesz zobaczyć co jest za Twoim samochodem. Zaawansowane systemy bezpieczeństwa w modelach Seata działają aktywnie i pasywnie wspomagając Twoją komfortową i bezproblemową jazdę.