Seat Alhambra – auto idealne dla dużej rodziny

Bagażniki i podróże

Styl, bezpieczeństwo i klasa – te trzy słowa najlepiej określają najlepszego vana dla dużej rodziny. Seat Alhambra posiada bowiem wszystko to, co najważniejsze, by rodzinnie odkrywać świat.

Z seatem Alhambrą w podróży

Duże rodziny potrzebują auta, w którym znajdzie się miejsce dla każdego, zmieszczą się bagaże i nierzadko jeszcze ulubieńcy domu. Nowy seat Alhambra jest stworzony właśnie dla takich rodzin. Jest to auto, które posiada przestrzeń dla każdego, komfortowe wnętrze, rozsuwane drzwi boczne oraz panoramiczny dach. Takim samochodem przyjemnie wyruszyć nawet w najdalszą  podróż. Luksusowe wnętrze sprawi, że nikt nie będzie narzekał na brak wygody.

Do tego dochodzi niezwykle praktyczny, elektrycznie i automatycznie otwierany bagażnik. Kiedy w rękach masz mnóstwo bagaży, wystarczy, że przesuniesz stopą, a bagażnik sam się otworzy ułatwiając zapakowanie wszystkich potrzebnych rzeczy.

Z seatem Alhambrą bezpiecznie na każdej drodze

Podróż vanem seata oznacza również bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo zaś oznacza spokój i komfort jazdy. Nowy seat Alhambra posiada w standardzie przypomnienie o zapięciu pasów bezpieczeństwa dla pięciu foteli, asystenta pasa ruchu, Front Assist, który zapewni odległość między samochodami, monitorowanie martwego pola, asystent pasa ruchu no i oczywiście coś, bez czego trudno sobie wyobrazić porządne auto: poduszki powietrzne. Seat nie pozwoli Ci także na jazdę, gdy będziesz zmęczony. Od razu powiadomi Cię, że czas na przerwę.

Do tego można dobrać jeszcze dodatkowe elementy wspomagające bezpieczeństwo na drodze. W końcu seat jest stworzony dla Ciebie i jest taki, jakiego pragniesz. Warto wspomnieć także o miejscu dla najważniejszych pasażerów. Specjalny fotelik dziecięcy ISOFIX jest mocowany do konstrukcji samochodu, więc każdemu maluszkowi zapewni bezpieczną podróż.

Seat Alhambra – zawsze gotowy do drogi

Nieważne, czy to tylko krótka rodzinna wycieczka, czy też wyjazd na wczasy. Z seatem Alhambrą możesz ruszać w każdą podróż. Specjalne akcesoria umożliwią zabranie ze sobą wszystkiego, czego tylko Ty i Twoi bliscy potrzebujecie: od zwykłych walizek, aż po rowery czy deski surfingowe.

Seat Alhambra tylko czeka, by ruszyć w drogę z całą rodziną lub bliskimi Ci osobami. Przestrzeń, wygoda i bezpieczeństwo sprawią, że każda podróż będzie niezapomnianym przeżyciem.