Przełęcz karkonoska od czeskiej strony? Wybierz się w podróż z nowym SEATem Alhambra

Trasy turystyczne

Marzy Ci się przyjemny trekking w górach, możliwość oglądania niezwykłych widoków i przyjemnie spędzony czas w gronie najbliższych lub znajomych? Nic trudnego.

Idealna będzie przełęcz karkonoska, zarówno od polskiej, jak i czeskiej strony. Z kolei nowy SEAT Alhambra zapewni nam komfortową i bezpieczną podróż.

Nie tylko Tatry – Karkonosze nas zachwycą. Dojedziemy tam SEATem Alhambra

Chociaż zimową stolicą Polski jest Zakopane, zaś Tatry od lat uchodzą za najpopularniejszy kierunek turystyczny, nie oznacza to, że w Polsce i u naszych południowych sąsiadów brakuje innych przyjemnych szlaków do spacerowania. Warto zwrócić uwagę m.in. na Karkonosze oraz przełęcz karkonoską. A uroczych widoków nie brakuje. Mimo że przełęcz karkonoska znajduje się na wysokości niecałych 1200 metrów n.p.m., miłośnicy krajobrazów nie będą narzekali. Dużą zaletą przełęczy karkonoskiej od strony czeskiej jest fakt, że jest ona lepiej przystosowana do ruchu zmotoryzowanego. Dlatego też SEAT Alhambra będzie doskonałym wyborem pod względem środka transportu.

Nowy SEAT Alhambra, czyli bezpieczeństwo i komfort podróży

Nowy SEAT Alhambra to idealny samochód w dłuższą podróż, w którym zmieści się aż siedem osób. Konstruktorzy postawili w nim na technologię najwyższej jakości, która ma zapewnić nam zarówno komfortową, jak i bezpieczną podróż. Dlatego też SEAT Alhambra posiada m.in. elektrycznie otwierany bagażnik, system bezkluczykowego otwierania i uruchamiania samochodu, kamerę cofania czy porty USB dla pasażerów. Dzięki temu nowy SEAT Alhambra jest świetnie przystosowany do dalekich wypraw.

SEAT Alhambra w Karkonoszach? Sprawdzi się idealnie

Jeśli ktokolwiek zastanawia się czy podróż w Karkonosze samochodem jest dobrym pomysłem, rozwiewamy wszelkie wątpliwości. SEAT Alhambra sprawdzi się perfekcyjnie. Niezwykle pojemny bagażnik umożliwi nam zabranie wielu rzeczy a różnorodne rozwiązania technologiczne sprawią, że podróż szybko nam minie.