Pomnik Karkonosza, czyli spotkaj się z władcą gór podróżując SEATem Arona

Trasy turystyczne

Karkonosze są regionem, który skrywa przed odwiedzającymi wiele tajemnic. Nawet, kiedy wydaje się, że znamy już dane miejsce, nadal można odkryć w nim coś nowego.

Tak jest m.in. w miejscowości Jańskie Łaźnie, gdzie oprócz Karkonoskiej Ścieżki w Koronach Drzew, znajduje się również pomnik Karkonosza, czyli władcy i Ducha Gór. Wybierając nowy SEAT Arona, dojedziemy tam komfortowo i bezpiecznie.

Karkonosz, czyli Duch Gór, którego możemy zobaczyć dzięki SEATowi Arona

Chociaż dla wielu osób Karkonosze mogą kojarzyć się z pięknymi widokami, lasami czy niezwykle urokliwymi drogami, to jednak nie wszystko. Pamiętać trzeba bowiem też o Karkonoszu, czyli Duchu Gór, który uchodził za władcę tego pasma górskiego. Dziś legenda o Karkonoszu jest już nieco zapomniana, lecz nadal nie brakuje miejsc, w których się o nim pamięta. Tak jest m.in. w miejscowości Jańskie Łaźnie, gdzie znajduje się pomnik Karkonosza. Bez problemu zabierze nas tam SEAT Arona, dzięki któremu będziemy mogli na miejscu poznać historię Ducha Gór, czyli legendarnego władcy i tajemnego wędrowca. To na legendach o nim wzorował się później sam. J.R.R. Tolkien tworząc postać Gandalfa.

W góry z SEATem Arona

Zastanawiając się nad wyborem samochodu w podróż w góry warto wziąć pod uwagę nowy SEAT Arona. To pojazd, który przede wszystkim zapewni nam bezpieczeństwo podczas długiej podróży oraz jazdy po górskich trasach. Gwarantuje to m.in. system monitorowania martwego pola, napęd na cztery koła, inteligentne czujniki zapewniające bezpieczną odległość od innych pojazdów czy system rozpoznawania zmęczenia kierowcy.

SEAT Arona, czyli design połączony z funkcjonalnością

SEAT Arona to jednak nie tylko pojazd, który ma dbać o nasze bezpieczeństwo. Nowy SEAT Arona to także niezwykły styl w połączeniu z funkcjonalnością. Wygląd tego pojazdu zachwyci nawet najbardziej wymagających kierowców, zaś duża przestrzeń wewnątrz samochodu sprawia, że jest on niezwykle komfortowy i użyteczny.