Zima droga

Droga Stu Zakrętów, czyli idealna trasa na podróż SEATem

Trasy turystyczne

Jest wąska, pełna zakrętów i w wielu miejscach wymagająca uwagi oraz ostrożności. Idealna dla kierowców, którzy uwielbiają leśne drogi.

A jednocześnie idealnie sprawdzi się na niej SEAT, czyli auto, które zapewni nam bezpieczeństwo i komfort jazdy nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Jedziesz w Karkonosze? Wybierz SEATa

Karkonosze skrywają przed wieloma osobami jeszcze dużo nieodkrytych tajemnic. To doskonałe miejsce zarówno na krótki wypad, jak i dłuższy urlop, dla wszystkich, którzy cenią sobie przyrodę, spokój oraz fantastyczne widoki. Żeby jednak nasz wyjazd był jak najprzyjemniejszy, warto zadbać też o odpowiedni samochód. A takim bez wątpienia jest SEAT, który sprawdzi się w każdych warunkach.

Zamki, góry czy kopalnie. A oprócz tego Droga Stu Zakrętów. SEAT sprawdzi się na niej idealnie

Mówiąc Karkonosze pierwsza myśl, która przychodzi nam do głowy, to zapewne góry. I trudno się temu dziwić. W końcu Karnonosze to pasmo górskie, które choć nie należy do najwyższych w Polsce, to i tak gwarantuje nam niesamowite widoki i krajobrazy. Dodając do tego wyjątkowe zamki, których na Dolnym Śląsku nie brakuje, a nawet dostępne do zwiedzania kopalnie, mamy obraz regionu, który jest świetnym kierunkiem turystycznym. Zwłaszcza, jeśli podróżujemy tam autem marki SEAT. Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że w Karkonoszach jest też trasa perfekcyjna dla miłośników motoryzacji. To Droga Stu Zakrętów, która jest niezwykłą gratką dla osób, które uwielbiają podróże przez klimatyczne trasy.

Piękne widoki w komfortowych warunkach. Tak właśnie jest z SEATem

Droga Stu Zakrętów to niezwykle malownicza trasa o długości ponad 20 km łącząca Radków przez Karłów i Lisią Przełęcz z Kudową. Jak sama nazwa wskazuje, zakrętów na niej nie brakuje. A to w połączeniu z lasem i wzniesieniami, gwarantuje nam wyjątkową podróż, do której idealnie nadaje się SEAT. To auto perfekcyjnie sprawdzi się w trudnych warunkach, jakie mogą panować na Drodze Stu Zakrętów.