Program gwarancyjny  – co to jest

porady Samochody Seat

Wszyscy pragną cieszyć się sprawnym autem przez wiele lat. SEAT doskonale zna potrzeby kierowców i wychodzi im naprzeciw z nowym programem gwarancyjnym. Dzięki nim możesz cieszyć się każdą chwilą oraz każdym przebytym kilometrem. Modele SEATa są niezawodne, ale w trosce o spokój wszystkich użytkowników oferujemy pięcioletnią gwarancję SEAT Care.

Program gwarancyjny SEAT Care dla Twojego komfortu

Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób SEAT dla o zadowolenie oraz bezpieczeństwo wszystkich kierowców? Oprócz niezawodnych aut, które są produkowane z pasją, w nowoczesny i innowacyjny sposób, dbamy także o odpowiedni program gwarancyjny. Wiemy, że spokój i komfort użytkowników jest bardzo ważny, dlatego marka SEAT wychodzi naprzeciw potrzebom. Wyjątkowy program SEAT Care to niesamowite połączenie tego, co jest niezbędne i praktyczne. Łączy on 5 lat gwarancji, 2 lata pakietu SEAT Service Mobility, wszelkie korzystne pakiety serwisowe i ubezpieczenie, jakiego pozazdroszczą wszyscy.

Gwarancja nawet w przypadku odsprzedaży

Program gwarancyjny SEAT Care wspiera kierowców w każdej sytuacji. To najwyższej jakości usługi serwisowe, które zapewniają zadowolenie. Twój samochód zawsze będzie jak nowy dzięki temu pakietowi. Auta, które zostały zakupione po 13.02.2018 roku zostały objęte pięcioletnią gwarancją. Oznacza to, że koszty ewentualnych napraw związanych z wadliwością materiału czy jego wykonania, będą pokryte przez producenta. Wystarczy, że odwiedzisz dowolny autoryzowany Punkt Serwisowy SEAT – Twoje auto zostanie zreperowane przy użyciu oryginalnych części. Pięć lat gwarancji obejmuje konkretne auto, więc jeśli w tym okresie odsprzedaż je, to wraz ze zmianą właściciela, pakiet gwarancyjny nie przepada.

Program gwarancyjny – o tym pamiętaj

Warto pamiętać o tym, że nowy program gwarancyjny obejmuje auta zakupione wyłącznie po 13.02.2018 roku. Jeśli zobaczysz defekt, musisz zgłosić to niezwłocznie po wykryciu. Pamiętaj, że usterki związane z niewłaściwym użytkowaniem samochodu nie zostaną naprawione w ramach programu gwarancyjnego. Odwiedź salon SEAT, by dowiedzieć się szczegółów oferty.