Seat

Od SEATa Ronda po współczesne ASO SEAT

ASO Seat Historia Seat Leon

SEAT Ronda był to kompaktowy samochód osobowy produkowany przez markę SEAT w latach 1982–1986. Był dostępny jako 5-drzwiowy hatchback. Posiadał silnik benzynowy lub diesel. Silniki benzynowe miały wybraną pojemność: 1,2; 1,5; 2,0 litra, a diesel był o pojemności 1,7 litra. Można było spotkać się z 4- lub 5-biegową manualną skrzynią biegów. Następcą SEATa Ronda został SEAT Leon.

SEAT Leon I

SEAT Leon I został oficjalnie zaprezentowany w 1999 roku. Został przygotowany na bazie płyty podłogowej Audi A3 oraz Volkswagena Golfa IV. Powstał jako konkurent aut Renault Megane oraz Fiat Brava. SEAT Leon I był pierwszym klasycznym kompaktowym hatchbackiem, który zjechał z linii produkcyjnej po połączeniu SEATa z koncernem Volkswagen.

ASO SEAT

SEAT Leon to jedno z aut, które można spotkać w Autoryzowanych Stacjach Obsługi (ASO) SEATa. Najważniejszą zaletą ASO SEAT jest profesjonalna obsługi i fachowa naprawa SEATa. Wszystkie stacje autoryzowane dysponują zaawansowanym oprogramowaniem i sprzętem, który pozwala na kompleksową diagnostykę.

Kto pracuje w ASO SEAT?

Pracownicy ASO SEAT przechodzą regularne szkolenia. Znajomość budowy różnych modeli SEATa oraz zalecanych procedur naprawy to podstawa ich kompetencji. Zaletą dla klientów jest fakt, że w ASO SEAT można bez trudu umówić się na konkretny termin naprawy. Co więcej, ASO SEAT ma określoną ilość roboczogodzin na daną naprawę lub przegląd. Oznacza to, że klient będzie wiedział, jak długo potrwa obsługa jego SEATa.

Części i narzędzia w ASO SEAT

W ASO SEAT mechanicy pracują na oryginalnych częściach i wskazanych przez producenta materiałach, co daje gwarancję wysokiej jakości naprawy i możliwości użytkowania bezproblemowo działającego auta przez długi czas.

ASO SEAT, dzięki wykorzystaniu właściwych narzędzi, procedur i fachowego zespołu pracowników, daje gwarancję na wykonane w aucie prace. Jest to niezwykle ważne dla klientów, którzy oczekują wysokiej jakości obsługi oraz dobrze wykonanej naprawy – bez konieczności poprawek.