Nowy Seat leon w różnych odsłonach!

Komfort

Nowy Seat leon 5D wybierz model dla siebie

 

Seat Leon 5D w leasingu możesz już kupić od 531 zł miesięcznie. A pakiet ubezpieczeń został wliczony już w twoją ratę. Samochód zdobył serca kierowców płci żeńskiej dzięki nowoczesnym technologiom. Asystent jazdy w korku umożliwia bezpieczną jazdę po miejskich zatłoczonych ulicach.  Na stronie internetowej seata wybierz model najbardziej pasujący do twoich potrzeb. 

 

Kompaktowy model na miejsce drogi

 

Seat leon 5D jest dostępny w dwóch wariantach. Wersja Style imponuje manualną klimatyzacją i 16-calowymi aluminiowymi felgami. Auto zostało wyposażone w nowoczesne technologie takie jak: Media System Colour z ekranem dotykowym sześcioma głośnikami oraz Buletooth. A model Full Led – daj się zobaczyć! posiada pełne przednie i tylne światła LED,  Media System Colour z ekranem dotykowym sześcioma głośnikami oraz Buletooth.  Tutaj również opony zyskały 16- calowe aluminiowe felgi. Dodatkową funkcją, której brakuje w wersji Style jest automatyczna klimatyzacja dwustrefowa. Trzecia opcja  – Xcellence – wszystko co najlepsze! został wyposażona w 17-calowe aluminiowe felgi, system bezkluczykowego dostępu oraz uruchamiania samochodu KESSY. Ponadto posiada czujniki parkowania z tyłu oraz pełne przednie i tylne światła LED.

Sportowy design Seat leon Sportstourer dla całej rodziny

 

Seat leon Sportstourer łączy sportowe wykończenie z elementami auta kompaktowego, które świetnie radzi sobie w mieście. Nowy seat leon Sportstourer również jest dostępny w kilku opcjach do wyboru. Wariant Style – stworzony dla trendsetterów wyróżnia się skórzaną wielofunkcyjną kierownicą i manualną klimatyzacją. Samochód wraz nowymi technologiami sprawia, że każda podróż jest niezapomniana. Media System Colour, ekran dotykowy, sześć głośników i Bluetooth. Koła mają 16-celowe aluminiowe felgi. Wersja Full LED posiada atrakcyjne przednie i tylne światła LED. Na wyposażeniu również znajdują się:  Media System Colour, ekran dotykowy, sześć głośników i Bluetooth i 16-celowe aluminiowe felgi oraz dwustrefowa automatyczna klimatyzacja. Z kolei seat leon Sportstourer Xcellence prezentuje 17-calowe aluminiowe felgi, czujniki parkowania z tyłu, pełne przednie i tylne światła LED. To, co go wyróżnia, to  system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu KESSY.