Auto seat na długie rodzinne trasy

Komfort Seat

Czym powinien charakteryzować się samochód na długie trasy?

 

Wybierając samochód na długie trasy musisz brać pod uwagę kilka cennych wskazówek. Z pewnością nie może to być mały kompaktowy samochód. W kilkugodzinnej podróży liczą się komfort i wygoda. Nie zapominaj o przestronności. Przydadzą się również nowe technologie, które umilą czas spędzony w samochodzie seat. Bagażnik powinien być duży, tak aby mógł pomieścić liczne bagaże i akcesoria. Jeżeli wybierasz się w długą podróż, a warunki atmosferyczne nie są sprzyjające, ważne aby samochód seat posiadał napęd na cztery koła. Ułatwi Ci to pokonywanie trudnych nawierzchni, poboczy i dróg. Dzięki temu żaden śnieg i deszcz nie będzie stanowił problemu i nie wpłynie na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Wygodna pozycja dla kierowcy jest również bardzo ważna ze względu na prowadzenie auta przez długi czas. 

 

Seat Alhambra – poznaj jego moc

 

Rodzinnym i przestronnym autem seat na długie podróże jest model Alhambra. Jeżeli zależy Ci na wygodzie i bezpieczeństwu wszystkich pasażerów model ten spełnia kryteria. Seat Alhambra pokochały rodziny w całej Europie! Na wyposażeniu samochodu seat jest hak holowniczy oraz bagażnik rowerowy. Nie brakuje tutaj elektrycznie otwieranych drzwi bocznych. Na stronie internetowej możesz dokonać symulacji i sprawdzić cennik. Model Style został wyposażony w nowoczesne czujniki parkowania z przodu i z tyłu z optycznym systemem parkowania OPS i kamerą cofania. Ponadto –  Navi System z 6.3-calowym, kolorowym ekranem dotykowym oraz nawigacją, 8 głośnikami i Bluetooth. Przy drugim rzędzie siedzeń znajduje się  automatyczna trzy strefowa klimatyzacja Climatronic z panelem sterowania. 

Wykorzystaj swój czas w podroży jak najlepiej

 

Seat Alhambra charakteryzuje się najwyższą jakością. A innowacyjne detale wpływają na komfort twojej podróży. Odkryj więcej technologii! Dzięki Seat System Media Plus możesz cieszyć się nienagannym dźwiękiem. Dzięki reflektorom biksenonowym więcej widzisz i lepiej kontrolujesz sytuację na drodze.