Nawigacja to postawa!

Seat Systemy

Technologie w seacie tarraco

 

Każdy z nas marzy o spokojnej i bezpieczniej podróży, tak aby bezproblemowo dotrzeć do celu. W tym na pewno pomoże nam nawigacja i cały pakiet nowinek technologicznych w samochodach seat. Wbudowana nawigacja w samochodzie lub nawigacja w smartfonie może połączyć się z technologią w aucie. Ekran jest duży, a komunikaty nawigacji proste i bezpośrednie. Seat tarraco, spełnia potrzeby miłośników technologii. Model Style, czyli wszystko co najlepsze oferuje Tobie Media System Plus z 8- calowym kolorowym ekranem dotykowym, CD, 8 głośników i Bluetooth. Wisienką na torcie są pełne przednie i tylne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami z tyłu. Doceiono 17-calowe aluminiowe felgi i czujniki parkowania z tyłu. Model Xcellence – gotowy na więcej posiada Navi System z 8- calowym kolorowym ekranem dotykowym, nawigacją, CD, 8 głośnikami i Bluetooh. Seat tarraco również może pochwalić się przednimi i tylnymi światłami LED z dynamicznymi kierunkowskazami z tyłu. Posiada 19-calowe aluminiowe felgi oraz  asystenta parkowania z czujnikami parkowania z przodu i z tyłu i kamerą cofania. 

 

Najnowocześniejsze technologie w twoim samochodzie seat

 

Technologie sprawiają, że podróże są łatwiejsze! Koniec z wymówkami!Wirtualny kokpit i 8-calowa nawigacja z technologią Full Link pozwala Tobie na dotarcie nawet w trudno dostępne miejsca. W seacie odkrywaj więcej nowych technologii. Najbardziej zaawansowana technologia umożliwia pokonanie największych przeszkód. System rozpoznawania znaków drogowych , mapy nawigacji, aktywny tempomat wpływają na komfort i bezpieczeństwo prowadzenia. A technologia Full Link oferuje Ci dostęp do każdej twojej aplikacji w smartfonie za pośrednictwem dotykowego ekranu.

Bezpieczeństwo i gwarancja spokoju!

Seat to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa dla Ciebie i całej rodziny. Kierowcy uwielbiają seata tarraco za system powiadamiania ratunkowego eCall i system kontroli odstępu. Ponadto pełen pakiet asystentów wspomaga bezpieczeństwo  podczas jazdy. Dzięki nowym technologiom możesz podróżować bez obaw!