Leasing Seata – czy jest możliwy?

porady

Bez problemu możemy wziąć Seata w leasing. Wystarczy wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję leasingową, by móc cieszyć się nowy, szybkim samochodem.

Odwiedzając salon Seata stacjonarnie lub online, możemy poznać wszystkie szczegóły dotyczące wzięcia tego typu kredytu, podstawowe i wyczerpujące informacje są jednak dostępne „od ręki” poniżej.

Seat dla osoby fizycznej

Salon Seata oferuje swoim klientom kredyt leasingowy na bardzo przystępnych warunkach. Decydując się na tego typu kredyt, można już co trzy lata jeździć nowym Seatem, obecnie najpopularniejszym, nowym SUVem jest Seat Tarraco. Co istotne, Seat salon oferuje swoim klientom leasing bez wkładu własnego! Oprocentowanie również wychodzi niezwykle korzystnie, gdyż wynosi już mniej więcej 3,99%, to niezwykle mało. Ponadto, jeśli chcemy wziąć samochód w salonie Seata, możemy zdecydować się także na bardzo korzystne raty, które nie obciążą zanadto naszego budżetu. Samochód otrzymuje standardowe ubezpieczenie OC/AC, dzięki temu chronimy swój samochód. Leasing w salonie Seata jest naprawdę opłacalny.

Leasing dla firm – Salon Seat

Gdy natomiast chcemy wyposażyć swoją firmę w nowy samochód, również możemy zdecydować się na samochód Seata. Seat salon oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z niskich sum opłat, gdyż tylko 103,99% oraz samochód od 24 miesięcy do 60. Jest to niezwykle opłacalna inwestycja, gdyż po tym czasie możemy w salonie Seata wymienić samochód na nowszy model. Jeśli decydujemy się na Seata wziętego na firmę, możemy albo wykupić samochód, albo oddać go i wziąć inny model, co więcej, opcja leasingu pozwala nam korzystać z pełnego serwisu naszego samochodu, dzięki temu nie musimy się martwić o różnorodne naprawy i wymiany, m.in. naprawy usterek, wymianę oleju, filtrów, świec, czy opon. Jeśli natomiast interesuje nas więcej informacji, dotyczących leasingów seata, regulaminów itp., możemy skorzystać ze strony dealera: https://www.seat.pl/, tam z pewnością znajdziemy także „garść” potrzebnych i przydatnych informacji dodatkowych.