Zaparowana szyba

Jazda próbna przed zakupem? Koniecznie!

Samochód

Kupno nowego samochodu to duże wydarzenie w życiu każdego człowieka. To inwestycja sporej sumy pieniędzy, po której spodziewamy się wejść w posiadania auta naszych marzeń. Przeważnie proces zaczyna się od długiego przeglądania samochodów w internecie, potem przeglądamy samochody w salonach, aż wreszcie kiedy decydujemy się na zakup autoryzowany dealer, oferuje nam jazdę próbna. Dlaczego koniecznie trzeba z niej skorzystać?

 

A co, jeśli to nie jest samochód dla Ciebie?

Często marzą się nam auta, w których wydaje się nam, że będziemy się dobrze czuć. Wydaje się nam, że do nich pasujemy, że jesteśmy stworzeni, aby siedzieć za ich kółkiem. I często jesteśmy przekonani o słuszności swojego wyboru aż do chwili, kiedy nie wsiądziemy za kierownicę. Kiedy już kupimy samochód, jest za późno. Dlatego tak ważna jest jazda próbna. Oczywiście pierwsze chwile w nowym i zupełnie innym samochodzie mogą być trudne, ale po chwili powinniśmy poczuć się oswojeni. Jeśli marzyliśmy o dużym suvie, a zupełnie nie potrafimy zapanować nad jego wielkością, wydaje się nam, że jest zbyt długi, za bardzo kanciasty, zbyt szeroki, nie potrafimy nad nim zapanować, po prostu czujemy się źle i niewygodnie, nie warto ryzykować, że to się zmieni. Autoryzowany dealer Seat posiada w swej ofercie suvy i mniejsze auta, dlatego może się okazać, że sedan będzie do nas bardziej pasował.


Przejście z manualnej skrzyni biegów na automat

Odwiedzając autoryzowany salon Seat, można pozwolić sobie także na przejażdżkę autem z inną skrzynia biegów niż ta, do której jesteśmy przyzwyczajeni. Początkowo może się nam wydawać, że jazda z automatem będzie dla nas zbyt trudna, że tego nie ogarniemy i nie damy rady. Póki nie spróbujemy, nie będziemy tego wiedzieć, dlatego warto sprawdzić, czy autoryzowany dealer Seat, w którym chcemy kupić auto, ma wersje w automacie i po prostu zabrać je na jazdę próbną.

 

Każdy autoryzowany salon oferuje jazdę próbną i koniecznie warto z niej skorzystać, ponieważ tylko dzięki niej możliwe jest wybranie samochodu, który w 100% spełnia nasze wymagania.