najczęściej sprowadzane auto z USA

Jakie są najczęściej sprowadzane samochody z USA? Sprawdź na stronie internetowej amerykacars.pl!

Ciekawostki

Jak kupić auto z USA? – skorzystaj z usług Ameryka Cars!

 

Na pewno zastanawiasz się: „Jak kupić auto z USA?”. Wraz z Ameryka Cars zrobisz to w tylko pięciu krokach! Przede wszystkim musisz wybrać konkretny model, markę, kolor, rocznik czy wyposażenie. Możesz również zdecydować się na lekko uszkodzony pojazd do remontu. Wtedy dokładnie określą również zakres ewentualnych szkód fizycznych. Drugi krok to wybranie odpowiedniej oferty na stronach, które zostaną do Ciebie wysłane. Trzeci krok to podpisanie umowy, ale nie później niż 24 godziny przed rozpoczęciem licytacji. Musisz także uiścić odpowiedni depozyt – w przypadku przegrania licytacji, depozyt jest w pełni zwracany klientowi. Czwartym krokiem jest transport, a piątym już odbiór pojazdu w Polsce! Jak kupić auto z USA? Sprawdź ofertę Ameryka Cars!

 

Sprowadzanie motocykli, samochodów, łodzi i skuterów — sprawdź Ameryka Cars!

 

Jakie są najczęściej sprowadzane samochody z USA? Jednym z nich z pewnością jest auto marki ford. Na polskich ulicach bardzo często możemy spotkać tę markę, więc części będą dobrze dostępne. Ze Stanów Zjednoczonych oprócz samochodów, importowane są także motocykle, łodzie oraz skutery, a dzięki ogromnemu doświadczeniu Ameryka Cars wybrany pojazd zawita do Polski bardzo szybko i bezpiecznie. Ameryka Cars jest przodującą firmą na Śląsku, która zajmuje się importem aut z USA. Pomagają także w wyborze ciekawej Cię marki samochodu, jej zakupu oraz imporcie aut z USA na Śląsk. Specjaliści i specjaliści zajmą się również wszelkimi czasochłonnymi formalnościami, które są nieuniknione w tego typu czynnościach.

 

Jakie są najczęściej sprowadzane samochody z USA? Sprawdź już teraz!

 

Oprócz typowo amerykańskich samochodów sprowadzane są także w dużej mierze auta japońskie lub niemieckie. W Ameryka Cars także kompleksowo naprawisz swój samochód. W ich warsztacie świadczą usługi blacharskie, lakiernicze, jak i mechanikę oraz elektrotechnikę samochodową.