Green Velo ze wsparcie samochodu

Ciekawe miejsca

Lubisz rowerowe wycieczki? Nie wyobrażasz sobie wypoczynku, czy też urlopu bez pokonywania kolejnych kilometrów przy pomocy dwóch kół? Jeśli tak, to zapewne doskonale wiesz, czym jest Gree Velo. Wspaniały projekt, dzięki któremu można poznać piękne miejsca naszego kraju. Pokonanie jego trasy jest jednak sporym wyzwaniem, dlatego warto wyposażyć się w odpowiednie wsparcia. To zapewnić może nowy Seat Tarraco.

Seat Tarraco na Green Velo

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo to jeden z najbardziej spektakularnych projektów rowerowych, jaki został zrealizowany nie tylko w Polsce, ale również w tej części Europy. Łącznie to ponad 2000 kilometrów trasy, która ma sprawić podróżym radość, nieść ze sobą wartość edukacyjną, a także zapoznać rowerzystów z pięknymi fragmentami naszego kraju. Jego trasa wiedzie aż przez pięć województw – warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie. Możliwość poznania ich różnorodności już sama w sobie stanowi pokusę nie do odrzucenia.

Co wyróżnia nowego Seata Tarraco?

Pokonanie takiego wyzwania nie jest możliwe bez odpowiedniego wsparcia. To zapewnić może nowy Seat Tarraco – nowy siedmioosobowy pojazd od hiszpańskiej marki samochodów. Wyróżnia się nie tylko swoją użytecznością, ale również niesamowitym designem, który potrafi przyciągnąć wiele spojrzeń. LED-owe elementy tworzą wyjątkowy wygląd. To co jednak jest najważniejsze w nowym Seacie Terraco to przestrzeń, którą zapewnia.

Jak Seat Tarraco pomoże Ci na Green Velo?

Pokonywanie kilometrów trasy rowerowej stanowi spore wyzwanie. Należy co jakiś czas odpoczywać, spożywać posiłki, a także chronić się przed deszczem. Warto również robić sobie przerwy od roweru, co jest szczególnie polecane dla osób, które uprawiają ten sport amatorsko. Z pomocą przychodzi więc Seat Tarraco. Jego duży bagażnik pomieści wszystkie niezbędne w podróży akcesoria. Dodatkowo jest to samochód, który idealnie nadaje się do przewożenia rowerów. Na jego dachu bez trudu można zamontować bagażnik.