Mikołajki – serce Mazur

Ciekawe miejsca

Mazurskie jeziora, lasy oraz historia przyciągają ogromną liczbę turystów. Co roku jest ich więcej, ponieważ w ostatnich latach znacząco poprawiła się infrastruktura drogowa, dzięki której dotarcie na Mazury jest prostsze i wygodne. Wielu turystów decyduje się wybrać jako kompana swojej podróży nowego Seata Ateca, a jako cel najczęściej obierają Mikołajki – serce Mazurskiej ziemi.

Seat Ateca – idealny samochód na Mazury

Nowa propozycja od hiszpańskiego producenta, Seat Ateca, to samochód przeznaczony dla osób dynamicznych, które nie lubią nudy. Sportowy SUV z eleganckim wyglądem jest idealnym kompanem samochodowych wycieczek na Mazury. Jego pojemny bagażnik bez trudu pomieści rzeczy czteroosobowej rodziny, a na dodatkowo montowana rama pozwoli dodatkowo zabrać ze sobą rowery.

Jak na prawdziwego SUV-a przystało, w nowym Seacie Ateca mamy ogromny komfort w środku pojazdu. Ogromna przestrzeń w środku pozwala podróżować bardzo wygodnie, bez względu na to, ile kilometrów mamy do przejechania. Duży silnik, który znajduje się pod maską to doskonały argument na to, że trasa zostanie pokonana szybko.

Mikołajki – piękniejsza strona Mazur z nowym Seatem Ateca

Gdzie warto pojechać nowym Seatem Ateca? Zdecydowanie polecamy Mazury. Ta nieodkryta jeszcze przez wielu część naszego kraju to miejsce pełne jezior, lasów i historii, która wciąga. Ogromna liczba malowniczych miasteczek sprawia, że coś dla siebie znajdą również osoby, które szukają prawdziwej rozrywki. Które z nich warto wybrać?

Mikołajki to miasteczko turystyczne na Mazurach, położone w okolicach Mrągowa i Giżycka, w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Na terenie miasteczka znajduje się rozbudowana infrastruktura dla żeglarzy, w północnej części Jeziora Mikołajskiego, które jest połączone z innymi akwenami wodnymi. W miasteczku regularnie odbywają się różnego rodzaju festiwale, koncerty oraz pokazy, dzięki czemu, coś dla siebie znajdą również bardziej wymagający turyści przyjeżdżający do Mikołajek z całej Polski.