Dlaczego warto korzystać z usług ASO?

Samochody

ASO – autoryzowany serwis obsługi, to usługa mechaniki pojazdowej dostępna przy salonach samochodowych konkretnej marki pojazdów (np. autoryzowany serwis Seat znajduje się przy salonie dealera pojazdów marki Seat). Pracujący tam specjaliści bazują na bogatym doświadczeniu i dokładnych narzędziach diagnostycznych, dzięki którym auta naprawiane są z większą precyzją. Czym jest i jak dokładnie działa ASO?

Serwis samochodu w ASO

Autoryzowany serwis obsługi świadczy bogatą ofertę usług. Oprócz usunięcia usterki, możemy wykupić tam regularne przeglądy pojazdu wynikające z liczby przejechanych kilometrów lub wieku pojazdu. Pozwala to na zwiększenie bezpieczeństwa użytkowania pojazdu. Takie regularne wizyty przydają się podczas późniejszej odsprzedaży auta – potencjalni klienci chętniej sięgają po samochody, które są regularnie serwisowane i posiadają książeczkę napraw w autoryzowanym serwisie obsługi. M.in. z tego powodu ASO Seat już od kilkunastu lat cieszy się dużym zainteresowaniem klientów pod kątem przeglądów technicznych.

Duże zainteresowanie, oprócz bogatej oferty, wynika również z jakości prowadzonych prac. Punkty ASO muszą spełniać wysokie wymagania dotyczące obsługi, które są narzucone przez producenta danej marki. Dlatego przykładowy autoryzowany serwis Seat musi doskonale znać budowę, podzespoły oraz procedury obsługi modeli Seata i korzystać jedynie z autoryzowanych części zamiennych. Dodatkowo salon musi posiadać odpowiedni sprzęt, przeznaczony do obsługi konkretnych modeli i diagnostyki z wykorzystaniem aktualnego oprogramowania. Dzięki temu serwis może oferować najwyższe standardy obsługi, umożliwiające doprowadzenie samochodu do stanu pozwalającego na długi czas użytkowania.

Autoryzowany serwis SEAT – zakres usług

Autoryzowany serwis Seat – to oferta profesjonalnej obsługi przeprowadzanej przez doświadczonych pracowników, którzy posiadają  wieloletnie doświadczenie w obsłudze danej marki oraz umiejętności stosowania innowacyjnych technik warsztatowych. To także gwarancja najwyższej jakości procesów, narzędzi i rozwiązań skupionych na komforcie klienta (np. usługa door-to-door lub możliwość umówienia pojazdu zastępczego).  ASO Seat zrealizuje naprawę zaistniałych usterek, przeglądy oraz wdroży szereg działań w celu przeciwdziałania nowym awariom. Dodatkowo klienci mogą liczyć na wcześniejsze umówienie wizyty i szybki czas obsługi.

ASO SEAT – dlaczego warto z niego korzystać?

Autoryzowany serwis Seat jest tworzony przez wykwalifikowanych mechaników. W ASO Seat pracują osoby wyspecjalizowane w obsłudze pojazdów danej marki. Ich doświadczenie opiera się na wieloletniej praktyce, uzupełnianej o regularne szkolenia przeprowadzane przez producenta pojazdów. Częstotliwość szkoleń i dostęp do najnowszych danych na temat marki przekładają się na szczegółową znajomość komputerów pokładowych i szybką diagnostykę pojazdów. Serwis wykonany w autoryzowanym ASO pozwala na otrzymanie gwarancji na usługi serwisowe oraz wymienione części.