Dlaczego potrzebujesz zestawu głośnomówiącego do swojego samochodu?

Seat

Używanie telefonu komórkowego podczas prowadzenia samochodu jest nie tylko niezgodne z prawem, ale także bardzo niebezpieczne. Uwaga, która powinna być skierowana na zachowywanie ostrożności, obserwacje drogi i reagowanie na sytuację jest rozproszona przez telefon komórkowy. Niestety w wielu sytuacjach życiowych zmuszeni jesteśmy do odebrania bądź wykonania połączenia, dlatego zestaw głośnomówiący jest akcesorium, które powinno znaleźć się w każdym samochodzie.

 

Wbudowany zestaw głośnomówiący

Praktycznie wszystkie nowe samochody, w tym także Seat mają wbudowane systemu głośnomówiące sterowane z poziomu komputera pokładowego z wygodnymi przyciskami na kierownicy. Telefon powinien być po raz pierwszy skonfigurowany przez bluetooth z tymże komputerem i każde kolejne wejście do samochodu sprawia, że smartfon połączy się automatycznie. Dzięki temu nie musimy nawet wyjmować telefonu z torebki, torby czy kieszeni, aby móc swobodnie rozmawiać. Sterowani z kierownicy również jest wygodnym rozwiązaniem i nawet na moment nie musimy zdejmować rąk z kierownicy. Odwiedź Seat salon i znajdź auto z takim rozwiązaniem.

 

Co ze starszymi samochodami?

Wbudowanymi systemami mogą się pochwalić nowe samochody, co ze starszymi? Otóż salon Seata jest miejscem, gdzie specjaliści od technologii samochodowych są w stanie zamontować praktycznie w każdym samochodzie akcesoria, dzięki którym możliwe będzie rozmawianie przez telefon bez konieczności trzymania go przy uchu.


Dlaczego potrzebujesz takiego systemu?

Poza tym, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie, warto zwrócić uwagę na to, że znacznie zwiększa to bezpieczeństwo jazdy. Wielu kierowcom może się wydawać, że kilkusekundowe oderwanie oczu od drogi bądź rąk od kierownicy nie jest w stanie wyrządzić większych szkód, nie mają świadomości tego, jak wiele może się w tym czasie wydarzyć. Salon Seat doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też dba o to, aby kierowcy, nieważne czy nowych, czy bardziej wysłużonych aut, mogli bezpiecznie poruszać się po drogach i rozmawiać przez telefon dzięki system głośnomówiącym.