Targi motoryzacyjne to impreza dla każdego

Informacje Samochody

Wśród wielu z nas panuje przekonanie, że targi branżowe są przeznaczone dla osób z branży. Tymczasem zwykle to impreza skierowana do ludzi spoza niej. Owszem w ramach targów często odbywają się konferencje i zamknięte spotkania, ale dla producentów aut i nie tylko, to przede wszystkim sposób na zaprezentowanie się szerokiemu odbiorcy.

Premiery Seata na największych targach moto

Najbardziej znane targi samochodowe odbywają się wiosną w Genewie. To impreza zwiastująca nowości. Tam w 2019 roku Seat zaprezentował swoje nowe auta koncepcyjne – miejskiego malucha Minimo, pierwszy w pełni elektryczny samochód tej marki – El-Born oraz agresywny sportowy model Cupra Formentor. Druga wielka impreza europejska to wrześniowe targi we Frankfurcie, gdzie często oprócz aut koncepcyjnych prezentowane są premierowe modele wchodzące do produkcji – salon Seat tym razem pokazał światu hybrydową wersję Tarraco.

Targi samochodowe w Polsce

Oczywiście nie każdy z nas wybierze się na te wielkie europejskie imprezy. Ale to nie znaczy, że nowości można oglądać tylko na zdjęciach. W Polsce dwa największe wydarzenia odbywają się w Poznaniu i Warszawie, ale targi organizowane są również w innych miastach. Tam prezentują się rodzime salony Seata i innych marek. To świetna okazja na bezpośredni kontakt i wartościowe rozmowy. Osoby szukające auta mogą dowiedzieć się więcej o tym, co je interesuje i zapytać o nurtujące kwestie. Można poszerzyć swoją wiedzę i porównać w jednym miejscu ofertę różnych producentów. Wystawcy poznają problemy i bolączki, a także o oczekiwania klientów i dzięki temu mogą dopasować do nich swoje działania. Salony Seata uważnie odrabiają targowe lekcje i dzięki temu w rankingu Auto Świata zajęły pierwsze miejsce, zdobywając najwyższą w historii plebiscytu, ocenę za obsługę klienta.

Targi motoryzacyjne to impreza rodzinna

Nawet jeśli nie wszyscy w rodzinie kochają samochody, z pewnością na targach nie będą się nudzić. Poza możliwością podziwiania aut czeka na nas wiele innych atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Można skorzystać z symulatorów jazdy wyścigowej, dachowania czy hamowania na śliskiej nawierzchni. Organizowane są konkursy i zabawy, jazdy próbne i pokazy. Pysznym jedzeniem kuszą też foodtrucki.