Szpindlerowy Młyn – doskonała baza wypadkowa z pięknym dojazdem

Góry

Ta nazwa mówi sama za siebie. Chyba nie ma wśród miłośników gór, a zwłaszcza Karkonoszy, osoby, która nie znałaby Szpindlerowego Młynu.

To zarówno ceniony ośrodek narciarski, który w zimie gości miłośników jazdy na nartach, jak i świetna baza wypadowa do letnich wycieczek. W dojeździe tam pomoże nam nowy SEAT Arona.

Narciarskie szaleństwo w Czechach. Do SEATa Arony spakujemy cały sprzęt

Stoki narciarskie i ulice miasteczka opanowane przez narciarzy – tak wygląda Szpindlerowy Młyn zimą. Przez prawie pięć miesięcy w roku to niewielkie miasteczko staje się rajem dla narciarzy, którzy mogą się tutaj zrelaksować na stoku i szlifować swoje umiejętności. Dlatego, jeśli sami lubimy szaleństwo na nartach, nie wahajmy się i szykujmy się do wyjazdu. A pomoże nam w tym SEAT Arona, w którym bez problemu schowamy nasz zimowy sprzęt.

Usiądź za kierownicą SEATa Arona i ciesz się piękną trasą do Szpindlerowego Młynu

Latem Szpindlerowy Młyn zmienia się z ośrodka sportów narciarskich w idealną bazę wypadową w góry lub do innych okolicznych atrakcji turystycznych. A tych w okolicy i całych Karkonoszach nie brakuje. Dość napisać, że wielką gratką, dla miłośników motoryzacji i pięknych widoków, jest prowadząca do Szpindlerowego Młynu droga. Niezwykle urokliwa i pełna malowniczych krajobrazów, prowadząca także przez las, zapewni nam niesamowitą podróż. A ta będzie idealna jeśli naszym samochodem jest nowy SEAT Arona.

Planujesz wyjazd do Szplinderowego Młynu? Skorzystaj z SEATa Arona

SEAT Arona to doskonały wybór dla osób ceniących sobie samochody, w których zadbano zarówno o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które służą poprawie bezpieczeństwa i komfortu jazdy, jak i stylowy design, który zachwyci niejedną osobę. Wielkim udogodnieniem w podróży jest m.in. system umożliwiający bezprzewodowe ładowanie telefonu, 8-calowy ekran z technologią Full Link czy niezwykły system nagłośnienia, dzięki któremu każda piosenka będzie brzmiała wyjątkowo.