Seat ateca – idealny samochód na każdą okazję!

Seat

Nowy Seat Ateca to SUV, który tak samo znakomicie sprawdzi się w miejskiej dżungli, jak i w terenie. Jego elegancki design i stylowe wnętrza zwracają uwagę wszystkich fanów motoryzacji. Czytaj dalej, by dowiedzieć się o nim więcej. 

Nowy Seat Ateca z nowoczesnym wyposażeniem

Hiszpańska marka wie, jak nowe technologie są ważne w nowoczesnych autach, dlatego Seat Ateca również je posiada. Ten zaawansowany technologicznie SUV posiada asystenta parkowania i system kamer 360, dzięki którym parkowanie będzie proste, jak nigdy, gdyż będziesz miał pełny widok na miejsce parkowania. Osobo, które lubią być pod telefonem na pewno docenią także specjalny schowek, umożliwiający bezprzewodowe ładowanie. 

Nowy Seat Ateca posiada również systemy, dzięki którym jesteś bezpieczniejszy na drodze. Asystent jazdy w korku pilnuje, byś zachował odpowiednią odległość zarówno w stosunku do osób, które są przed, jak i za Tobą. Podobną funkcję pełni aktywny tempomat, który utrzymuje optymalne tempo jazdy, jednocześnie kontrolując, przyspieszając i hamując razem z innymi samochodami. 

Seat Ateca czy Seat Arona?

Nowy Seat Arona to crossover, który świetnie odnajduje się mieście. Jego linia jest bardziej aerodynamiczna, a jego design został doceniony prestiżową nagrodą w konkursie Red Dot Design 2018. Seat Arona, choć również jest doskonale wyposażony, posiada mniej nowych technologii, niż Seat Ateca, a także jest nieco mniejszy. 

Nowy Seat Ateca w salonach Seata

Seat Ateca to idealny samochód dla osób, które lubią większe auta i ważne jest dla nich solidne wyposażenie technologiczne. Nowy Seat Ateca to nie tylko bezpieczne auto dla całej rodziny, ale również samochód, który z pewnością wyróżni Cię na tle innych. Jeśli chcesz go zobaczyć na żywo lub wypróbować podczas jazdy próbnej, serdecznie zapraszamy do salonów Seata w całej Polsce. Gwarantujemy, że samochód tej hiszpańskiej marki na pewno przypadnie Ci do gustu – sam możesz być zaskoczony, jak bardzo!