Seat Alhambra idealne auto dla rozwojowej polskiej rodziny

Bezpieczeństwo Ekologia Silniki

Programy prorodzinne, które od jakiegoś czasu funkcjonują w naszym kraju, sprzyjają planowaniu większej rodziny. Coraz częściej spotyka się jej model z przynajmniej trójką niewielkich dzieci, które w samochodzie wymagają obecności dziecięcego fotelika. I tu rodzi się problem. Jak zabrać całą rodzinę na wspólne wakacje lub inny wyjazd naszym dotychczasowym samochodem?

Seat Alhambra – zapewni komfort i bezpieczeństwo w podróży

Popularność samochodów marki Seat w Polsce ciągle rośnie, a jednym z czynników tej popularności są na pewno prorodzinne i proekologiczne tendencje, które marka wspiera swoimi działaniami. Minivan Alhambra, to największy z modeli aut osobowych marki Seat. Jest to przestrzenne i komfortowe auto o zaawansowanym technologicznie wyposażeniu, wspomagającym znacząco bezpieczeństwo jazdy samochodem.

Przestrzeń, która Cię zachwyci

Rodzinny Seat Alhambra to wygodna przestrzeń dla siedmiu osób, którą w razie potrzeby można szybko przekształcić w sporą powierzchnię załadunkową. Przesuwane i otwierane elektrycznie drzwi ułatwiają dostęp do trzech rzędów podgrzewanych foteli wyposażonych w trzystrefową klimatyzację. Kierowca ma do swojej dyspozycji intuicyjnie zaprojektowany kokpit. W zasięgu jego wzroku pozostają wszelkie informacje, które potrzebne są w drodze, wspomagają kontakt ze światem i ułatwiają bezpieczne dotarcie do celu podróży. Nocną jazdę Seatem Alhambra ułatwiają jasne i inteligentne, pełne światła LED.

 

Elektroniczni asystenci jazdy w Seacie Alhambra

Do dyspozycji kierowcy pozostaje wielu elektronicznych asystentów jazdy, którzy precyzyjnie informują o warunkach panujących na drodze, ułatwiają parkowanie dzięki zamontowanym kamerom i czujnikom oraz pozwalają na wybór odpowiedniego do sytuacji, indywidualnego stylu jazdy. Samochód sprawnie monitoruje martwe pole i powiadamia o pojawieniu się niebezpieczeństwa. Asystent pasa ruchu czuwa nad jazdą po odpowiednim torze, a system rozpoznawania zmęczenia sugeruje, kiedy konieczna jest przerwa w podróży. Wszystko po to by cała rodzina czuła komfort jazdy i bezpieczeństwo w podróży.

Silniki Seata Alhambra – moc, ekologia i oszczędność w jednym

Serce Seata Alhambra to niezwykle nowoczesne, ekologiczne i zarazem oszczędne jednostki napędowe o dużej mocy pociągowej. Sprawia to, że jazda tym samochodem jest płynna i stabilna w każdych warunkach. Praca silnika wspomagana jest manualną lub automatyczną (DSG) skrzynią biegów i systemem automatycznego włączania i wyłączania silnika Start & Stop. Montowane w Seacie Alhambra silniki cechuje niska emisja CO2 do atmosfery, co jest szczególnie ważne w zatłoczonych dzisiaj miastach oraz w walce z zanieczyszczeniem naturalnego środowiska. Oszczędność spalania paliwa, którą cieszą się silniki Seata Alhambra to również dobry argument ekonomiczny dla zakupu tego niecodziennego minivana na potrzeby polskiej rodziny.