Seat

Pakiet FR Black do Seat Leon

Sportowy design

Leon to jeden z popularniejszych modeli hiszpańskiej marki samochodów Seat. Świetnie nadaje się do miasta, jak i na krótszą i dłuższą wyprawę. Ze względu na zróżnicowane potrzeby klientów, istnieje kilka wersji tego modelu, które powinny przypaść do gustu różnym typom kierowców. Jedną z tych wersji jest właśnie pakiet FR Black, który zmienia kompaktowy samochód miejski w sportową maszynę. Jeśli jesteś zainteresowany takim wyglądem samochodu, czytaj dalej, by dowiedzieć się na ten temat więcej. 

Pakiet FR Black dla tych, co chcą więcej 

FR Black to pakiet stworzony dla kierowców, którzy lubią sportowy design. Dodatki zawarte w tej wersji Leona, nadają jego wnętrzu i zewnętrzu bardzo sportowy wygląd. Dzięki temu, nawet będąc właścicielem kompaktowego auta miejskiego, możesz się poczuć, jak prawdziwy kierowca rajdowy. 

Sportowy design samochodów Seat Leon

Dzięki pakietowi FR Black, Seat Leon nabiera sportowego i dynamicznego charakteru. Pierwszą rzeczą, która zwraca uwagę, jest czarne wykończenie detali. Czarna obudowa lusterek zewnętrznych, osłona chłodni oraz felgi sprawiają, że możesz poczuć się, jak prawdziwy trendsetter w branży motoryzacyjnej. To jednak nie wszystko! Ekskluzywna tapicerka Alacantra, dopasowana kolorystycznie do elementów zewnętrznych, zachwyca elegancją i komfortem, który daje. We wnętrzu znajdziecie również pakiet diodowego oświetlenia LED, obejmujący lampki do czytania z przodu i z tyłu, przestrzeń na nogi, schowek przed dźwignią zmiany biegów oraz bagażnik. 

Seat poleca pakiet FR Black

Seat to hiszpańska marka, która stawia nie tylko na doskonałe wyposażenie, bogate w najnowocześniejsze technologie, ale także na najmodniejszy design. Pakiet FR Blacka nadaje modelowi Leon, sportowe, oryginalne wykończenie, które z pewnością zwróci uwagę innych kierowców na Twój samochód. Jeśli czujesz, że chciałbyś się wyróżnić właśnie w ten sposób, koniecznie odwiedź salon Seata i umów się na jazdę próbną, tym fenomenalnym modelem!