Kredyt na samochód – czy to jest konieczne?

Finansowanie

Marzy Ci się nowoczesne auto wykonane z jak najwyższej jakości elementów? Szukasz pomysłu na pierwszy samochód, który spełni Twoje najśmielsze oczekiwania? Skorzystaj z oferty Seata i ciesz się każdym kolejnym kilometrem. Jeśli obawiasz się, że nie stać Cię na upragnione cztery kółka, skorzystaj z oferty kredytu. Wymarzone auto jest na wyciągnięcie ręki!

Kredyt o niskich ratach u autoryzowanego dealera Seat

Masz upatrzone auto z autoryzowanego salonu Seat, ale nie masz możliwości, żeby je kupić? Brak gotówki czy całej kwoty nie stanowi problemu. Jeśli masz wiele innych wydatków, które sprawiają, że z rozwagą musisz rozporządzać swoim budżetem, to przygotowaliśmy coś dla Ciebie. Dostosowując się do potrzeb wszystkich kierowców i mając na uwadze, że klientami są również młode osoby, którym zależy na praktykowaniu jazdy autem, stworzyliśmy Kredyt Moc Niskich Rat. Wybierając go, nie musisz mieć wkładu własnego, co otwiera furtkę wielu użytkownikom. Wysokość Twojej raty będzie bardzo niska, więc nie odczujesz, że spłacasz każdego miesiąca samochód. Co więcej, masz wszystko w pakiecie – ubezpieczenie OC/AC, NNW i Life Up. Lubisz zmieniać auta? Kredyt ten daje Ci taką możliwość – co trzy lub cztery lata możesz nabyć nowego Seata.

Niskie koszty na każdą kieszeń z Seat

Mamy coś także dla osób, które poszukują jak najbardziej bez kosztowego kredytu. Zastanawiasz się, czy jest to w ogóle możliwe? Jak najbardziej! Wszystko dzięki opcji Kredyt Moc Niskich Kosztów. Dopasuj wysokość rat do swoich możliwości, rozkładając je według własnego uznania. Dodatkowo nie będziesz zobligowany do płacenia jakiejkolwiek prowizji bankowej czy odsetek. To doskonała opcja – szczególnie, że nie musisz mieć żadnego wkładu własnego. W każdą ratę kredytu będzie włączony kompletny pakiet ubezpieczeniowy – OC/AC, NNW i Life Up. Nie musisz się już o nic martwić.

Oblicz ratę i spełnij swoje marzenia już dziś

Masz więcej pytań czy wątpliwości? Odwiedź autoryzowanego dealera SEAT, by rozwiać wszelkie niepewności. Wejdź także na stronę internetową marki SEAT, by obliczyć możliwą ratę kredytu przy wybranej opcji i spełnij marzenie o nowoczesnym i bezpiecznym aucie.