Asystent pasa ruchu i asystent jazdy w korku – czym zaskakują nas nowoczesne systemy w aucie?

Bezpieczeństwo

Obecnie samochody są coraz bardziej zaawansowane technologicznie, a co za tym idzie wzrasta nasze bezpieczeństwo i wygoda w czasie jazdy. Nowoczesne systemy są obecne również w Seacie. Każdy salon Seata oferuje nam profesjonalne doradztwo w ich doborze do naszych indywidualnych  potrzeb. Jeśli korzystamy z konfiguratora to również z łatwością wybierzemy odpowiednie funkcje dla naszego samochodu. 

Asystent pasa ruchu

Ile razy zdarzyło ci się po coś sięgnąć w czasie jazdy czy z jakiegokolwiek innego powodu odwrócić wzrok od drogi? Wówczas samochód może z łatwością opuścić swój pas ruchu i stać się uczestnikiem groźnej kolizji lub wypadku. W taki sytuacjach sprawdza się asystent pasa ruchu, który utrzymuje samochód w jego pasie jeśli kierowca przestanie je kontrolować. W połączeniu z systemem utrzymującym odpowiednią odległość między pojazdami zapewnia nam wysokiej bezpieczeństwo. Gdy odwiedzimy salon seat to z pewnością będziemy mogli liczyć na pomoc w dobraniu systemów zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa na drodze. 


Asystent jazdy w korku

Jazda w korku bywa  męcząca – ciągłe ruszanie i hamowanie. Nieco łatwiej jest jeśli nasz samochód jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów. Jednak i wówczas świetnie sprawdzi się asystent jazdy w korku, jaki posiada seat. Salon tej marki to z pewnością miejsce, do którego powinniśmy się udać jeśli spędzamy długie godziny w korkach i jesteśmy zmęczeni takim prowadzeniem samochodu. 

Nowoczesne systemy w aucie mogą chronić przed wypadkiem lub mniejszymi stłuczkami, które jednak ponoszą za sobą konsekwencje finansowe. Warto więc zdecydować się na odpowiednie dla siebie rozwiązania, które zapewnią nam i naszym bliskim bezpieczeństwo na drodze. Z pewnością szybko je docenimy, niezależnie od tego czy jeździmy dużo czy mało. Tym bardziej że są to rozwiązania, które chronią nas i nasze auto, mogą więc oszczędzić nam kosztów.