Seat for Business – jakie daje to korzyści?

biznes poradnik

Każdy przedsiębiorca, który sporo podróżuje oraz chce posiadać prestiżową flotę pojazdów w swojej firmie powinien przyjrzeć się z bliska rozwiązaniu takiemu jak Seat For Business. Najnowsze modele o dynamicznej stylistyce – tego można oczekiwać.

Salon Seat – znajdź modele nowoczesne i w dobrej cenie

Odwiedzając salon marki Seat można znaleźć modele nowoczesnych samochodów w dobrych cenach. Połączenie niskich kosztów eksploatacyjnych wraz z innowacyjnymi technologiami to coś, na co warto się decydować. Niezależnie od tego, czy prowadzi się małą firmę, czy większe przedsiębiorstwo – samochody marki Seat jakie można będzie zobaczyć w salonie okażą się niezawodne, ekonomiczne i designerskie. Od razu zbudują korzystny wizerunek firmy do jakiej trafią. Coraz większą grupą klientów Seata są właśnie klienci korporacyjni, w związku z czym warto odwiedzić najbliższego dealera i zapoznać się z tym, co ma on do zaoferowania.

Salon Seata – możliwości dla klientów biznesowych

Z roku na rok rośnie liczba klientów biznesowych zdecydowanych na to, by zaopatrywać się właśnie w samochody marki Seat. Najważniejszą korzyścią jest dla nich niski TCO, czyli całkowity koszt posiadania. Obejmuje on między innymi: koszty finansowania, koszty paliwa, koszty ubezpieczenia i serwisu, a także spadek wartości auta. Decydując się na Seata można zyskać nie tylko elastyczne narzędzia finansowania, ale też wysoką jakość obsługi. Na wszystkie umowy przyznawane jest 5 lat gwarancji, a pakiet serwisowy dostępny jest już od 499 złotych. Przedsiębiorcy, którzy korzystają z oferty leasingowej Seata mają również świadomość, że wartość rezydualna auta będzie wysoka. Oznacza ona różnicę pomiędzy wartością początkową samochodu a sumą dokonanych od niego odpisów amortyzacyjnych. Jest ceną samochodu w momencie jego odpsrzedaży.

Seat salon – warunki leasingu na jakie możesz liczyć

Decydując się na skorzystanie z możliwości Seat For Business i odwiedzając Seat salon można być pewnym atrakcyjnych warunków leasingu. Gwarantowane są: brak wpłaty początkowej, okres leasingu od 24 do 60 miesięcy, niska suma opłat 103,99%. Można też liczyć na pełne usługi serwisowe.