Płyny w aucie – niezbędna kropka nad i

Serwis i naprawa

Wymiana płynów w aucie to temat, który wielu kierowcom wydaje się być aż nazbyt banalny. Jednak w rzeczywistości trzeba bardzo uważać na to, by go nie zaniedbać – pilnować tego, by wszelkie niedobory uzupełniać jeszcze zanim staną się wyzwaniem i zagrożeniem dla bezpieczeństwa jazdy, a także dbać o to, by używać do tego celu jedynie produktów najbardziej odpowiednich.

Miejscem, w którym można szybko i kompleksowo zadbać o płyny w aucie jest bez wątpienia salon SEAT; dotyczy to oczywiście również modelu SEAT Ateca.

SEAT Ateca – sprawdzenie auta z wymianą oleju

Wśród wielu pakietów, jakie znajdziemy w ofercie salonów SEAT-a figuruje np. sprawdzenie auta z wymianą oleju – przed podróżą, pod kątem 32 pozycji – czy też wymiana rozrządu z pompą wody wraz z wymianą płynu chłodniczego, a ponadto – sprawdzenie klimatyzacji z dodatkową możliwością rozszerzenia usługi o wymianę oryginalnego filtra kabinowego. W salonach SEAT-a możemy również skorzystać z szerokiego wyboru akcesoriów i części samochodowych. Warto też wiedzieć, że istnieje wszechstronny SEAT CARE – połączenie 5-letniej gwarancji z pakietami serwisowymi.

Nowy SEAT Ateca – najnowocześniejsze technologie

Wymiana płynów eksploatacyjnych to zapewne jeden z niewielu powodów, dla których właściciele modelu SEAT Ateca będą odwiedzać ASO SEAT-a. Liczba udogodnień i rozmaitych przydatnych funkcji przypisanych do tego auta jest bowiem tak ogromna, że jazda tym SUV-em to czysta przyjemność. Do rozmaitych inteligentnych rozwiązań należy dodać także jego niezrównaną bryłę, której design został nagrodzony w prestiżowym konkursie Red Dot Design 2018.

SEAT Ateca – długa lista udogodnień

Nowy SEAT Ateca to model, którywyróżniają także zaawansowane funkcje bezpieczeństwa. Znajdziemy wśród nich oświetlenie w lusterkach, wspomaganie nagłego hamowania, aktywny tempomat, technologię oświetlenia LED czy też system monitorowania martwego pola. Nowy SEAT Ateca to również system kontroli odstępu z funkcją ochrony pieszych, asystent pasa ruchu i świateł drogowych oraz funkcja rozpoznawania świateł drogowych.