Funkcja ochrony pieszych w samochodach Seat

Bezpieczeństwo

Hiszpańska marka Seat stawia na coraz bardziej nowoczesne rozwiązania w swoich autach, gdyż wie, że są one przyszłością motoryzacji. Dzięki nim, jazda nie tylko staje się bezpieczniejsza dla kierowców i pasażerów, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego. Jedną z takich technologii jest funkcja ochrony pieszych, która między innymi jest dostępna w samochodach Seat Leon.

Nowy Seat Leon dba o bezpieczeństwo pieszych na drodze

Funkcja ochrony pieszych to innowacyjna technologia, dzięki której najmniej chronieni uczestnicy ruchu drogowego, są na jezdni bezpieczniejsi. Ta technologia, w którą wyposażony jest nowy Seat Leon, wykrywa poruszające się ja jezdni obiekty, a jeśli to konieczne, to hamuje. Chyba każdemu zdarzyło się kiedyś w ostatniej chwili zauważyć pieszych, szczególnie, jeśli już się ściemniało lub padał deszcz albo śnieg. Dzięki tej funkcji, unikniesz hamowania w ostatniej chwili, które jest tak samo nieprzyjemne zarówno dla Ciebie, innych samochód, jak i samych pieszych.

Seat Leon wyposażony w innowacyjne funkcje

Funkcja ochrony pieszych to nie jedyna nowa technologia, którą odnajdziesz w najnowszym modelu samochodu Seat Leon. Został on wyposażony również w takie rozwiązania, jak asystent pasa ruchu, system rozpoznawania znaków drogowych czy aktywny tempomat. Dzięki nim, jazda autem nie tylko będzie bezpieczniejsza, ale też bardziej komfortowa, gdy samochód przejmie za Ciebie część obowiązków.

Nowy Seat Leon stworzony dla Ciebie

Dzięki szerokim możliwościom konfiguracji i personalizacji, możesz dobrać takie funkcje, jakie najbardziej potrzebujesz w samochodzie. Wykwalifikowani sprzedawcy z salonów Seata, z pewnością podpowiedzą Ci najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Nowy Seat Leon może mieć wszystko to, czego potrzebujesz w aucie i jeszcze więcej, gdyż zapewne nigdy nie miałeś okazji korzystać z niektórych jego technologii. Przekonaj się sam, że innowacyjne funkcje potrafią robić różnice i umów się na jazdę próbną.