ASO SEAT – zadbaj o swój samochód od stóp do głów

Serwis i naprawa

Autoryzowany serwis SEAT to miejsce, w którym o nasze auto możemy zadbać kompleksowo – począwszy od usuwania dużych usterek i dokonywania poważnych napraw, aż po pozornie bardziej błahe kwestie, jak dobór i wymiana wycieraczek samochodowych, uzupełnianie płynów eksploatacyjnych, sezonowa wymiana opon czy też dbanie o to, by żarówki w aucie zawsze działały sprawnie.

Autoryzowany serwis SEAT – sprawne żarówki w aucie

Dlaczego temat sprawnego działania żarówek w aucie jest tak istotny? Co sprawia, że nie wolno go lekceważyć? Używanie żarówek samochodowych to ważny sposób komunikacji z innymi kierowcami oraz pieszymi, dzięki któremu wiedzą oni np. o tym, że zamierzamy włączyć się do ruchu, ale także o innych planowanych przez nas manewrach i działaniach. Pozwalają one również na to, by samochód w ogóle było widać, zwłaszcza przy ograniczonej widoczności, np. nocą, w czasie mgły, ale także w sytuacji, gdy stoi unieruchomiony na poboczu – wydatnie zwiększając wówczas poziom bezpieczeństwa.

Renomowany ASO SEAT – pozbądź się zmartwień

O takich kwestiach, jak utrzymanie sprawnych żarówek w aucie możemy właściwie zapomnieć, decydując się na jeden z programów, jakie mają w swojej ofercie ASO SEAT. Są to m.in. atrakcyjny cenowo Program Gwarancyjny SEAT CARE czy też 5 lat gwarancji w standardzie – z limitem przebiegu do 150 000 km, 12-letnią gwarancją na perforację nadwozia oraz 3-letnią gwarancją na powłokę lakierniczą.

ASO SEAT – inne ciekawe usługi

Autoryzowany serwis SEAT to również adres, pod którym możemy skorzystać z szeregu innych ciekawych usług, o których wielu kierowców nie ma nawet pojęcia. Jedną z nich jest możliwość kupna wysokiej klasy auta używanego; choć w ofercie są samochody z drugiej ręki, ich historia jest udokumentowana i jasna, a przebieg – często niewielki. Co więcej, w ASO SEAT istnieje też możliwość zostawienia swojego starego auta w rozliczeniu, dzięki czemu zyskujemy rabat na nasz wymarzony pojazd, a problemem szukania chętnego na dotychczasowy nie musimy się już przejmować.