Akcesoria niezbędne w każdym aucie

Nowości Poradniki Seat

Artur zawsze marzył o nowym aucie z Salonu SEAT. Wyobrażał sobie swój przyszły samochód, jako najlepszego przyjaciela, na którego zawsze będzie mógł liczyć i któremu zawsze będzie mógł zaufać.

Jako doświadczony życiem kierowca, wiedział jednak, że nie wystarczy mu samochód, wiedział, że potrzebuje czegoś więcej, czegoś specjalnego. Potrzebował akcesoriów.

Pierwszą atrybutem, o którym pomyślał, była nawigacja. Potrzebował najwyższej klasy modelu, z wygrawerowanymi czystym złotem inicjałami oraz przejrzystym menu i wygodnym interfejsem. Kolejnym elementem niezbędnym Arturowi do odpowiedniego przeżywania swoich idealnych podróży był kubek termiczny. Z zakupem mężczyzna uporał się sprawnie, decydując się na model znanej firmy produkującej kawę. Trudniej przyszedł mu wybór odpowiedniego uchwytu na smartfona. Aby nie żałować swej decyzji, Artur udał się z prośbą o poradę, do lokalnego autorytetu, właściciela miejscowego zakładu jubilerskiego. Tomasz Jubiler przyjął Artura ciepło i przy kawie i serniku rozwiał wszystkiego jego wątpliwości, sprzedając mu równocześnie, wspaniały, diamentowy uchwyt, doskonale dopasowany zarówno wyglądem, jak i kolorem do nowego Arturowego SEATa Leon. Ładowarkę USB z uwagi na kończące się fundusze Artur kupił u miejscowego handlarza tanimi gadżetami, Łukasza.

W końcu przyszedł czas na bardziej praktyczne i mniej efektowne rzeczy. Artur dokonał zakupu zestawu multinarzędziowego, dzięki któremu, jak doskonale wytłumaczył to Arturowi wspaniale ubrany i pachnący najwyższej klasy wodą kolońską, sprzedawca w sklepie z akcesoriami, jego samochód będzie mógł być naprawiony przez właściciela, a wzywanie pomocy drogowej, stanie się wydarzeniem dla Artura zupełnie abstrakcyjnym. Wkrótce do zestawu czekającego na nowy samochód, dołączyły też kable rozruchowe.

SEAT Artura wyglądał wspaniale, uzbrojony w akcesoria, które jego właściciel skompletował jeszcze przed podpisaniem umowy kupna samochodu. Tamten dzień Artur zapamiętał do końca życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *